Opowiadanie twórcze na podstawie wybranego mitu lub przypowieści

Pobierz

(nauczenie zdalne, język polski) - YouTube.. Pamiętaj o budowie opowiadania oraz o limicie słów (minimum 100).. Zapiszcie do zeszytu: Opowiadanie twórcze na podstawie mitu lub legendy może przyjąć różne formy.Temat: Jak napisać opowiadanie twórcze na podstawie mitu lub przypowieści?. Zapoznaj się z definicją- opowiadania twórczego na podstawie mitu czy …OPOWIADANIE TWÓRCZE NA PODSTAWIE MITU LUB PRZYPOWIEŚCI- przedstawia przygody bohaterów znanych z mitologii lub Biblii, np. przeniesionych w czasy …krajew34 05.11.2018 Sisi26 Pokarz to tekstem, jak na razie dla potencjalnego czytelnika brzmi to, bez obrazy, jak czcze gadanie.. Ćwiczenia - do wyboru.. Na …opowiadanie twórcze na podstawie mitu lub przypowieści- przedstawia wydarzenia i bohaterów znanych z mitologii lub Biblii przeniesionych w czasy …Jak napisać opowiadanie twórcze na podstawie mitu lub przypowieści?. Na podstawie informacji z prezentacji napiszcie notatkę w zeszycie o tym, co jest niezbędne aby napisać opowiadanie na podstawie …Twoim zadaniem jest napisać opowiadanie twórcze na podstawie poznanego mitu lub przypowieści.. ( Mitu o Dedalu i Ikarze już …Moi Drodzy, Waszym zadaniem jest napisanie opowiadania twórczego na podstawie poznanego mitu lub przypowieści.. • Twoja praca powinna zawierać minimum 150 słów • udowodnisz ze znasz treść mitu lub …Współczesna wersja baśni, legendy, mitu lub przypowieści ­ odmiana opowiadania twórczego, które przedstawia przygody przeniesionych w czasy współczesne bohaterów …Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Opowiadanie twórcze na podstawie przypowieści lub mitu PLS SZYBKOJak napisać opowiadanie twórcze na podstawie mitu lub przypowieści?.

Napiszę opowiadanie twórcze na podstawie wybranego znanego mitu lub przypowieści.

O placówce; Historia; Sekretariat; Dyrekcja; Kadra; Nowościmitu lub przypowieści, dziś - baśni lub legendy.. Zaproponuj alternatywne (inne) zakończenie …Temat: Opowiadanie twórcze- ćwiczenia redakcyjne.. Szóstoklasiści już niebawem stworzą kolejną formę wypowiedzi pisemnej - opowiadanie …Opowiadanie na podstawie mitu o Odyseuszu.. - KNO Podręcznik str. 269-271.. Przed przystąpieniem do pracy zapoznajcie się …Opowiadanie twórcze na podstawie mitu lub przypowieści przedstawia przygody bohaterów znanych z mitologii lub Biblii, a przykład przeniesionych w czasy …Temat: Jak napisać opowiadanie twórcze na podstawie mitu lub przypowieści?. - ćwiczenia.. Praca z zeszytem ćwiczeń str. 137 -141 " Opowiadanie twórcze …• proponuje alternatywne zakończenie wybranego mitu lub przypowieści • tworzy plan wydarzeń opowiadania twórczego • redaguje opowiadanie twórcze.. Dyrektorem niej był Zeus- bardzo surowy wobec …Byłoby dobrze, żeby opowiadanie miało chwytliwy tytuł.Temat: Opowiadanie twórcze na podstawie mitu lub przypowieści - ćwiczenia.. Patrząc na …Temat: Opowiadanie twórcze na podstawie mitu lub przypowieści.. Odyseusz myślał, że to będzie …Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne..

Wyobraź …Napisz opowiadanie twórcze na podstawie wybranej przypowieści lub mitu.

Początek wojny trojańskiej, piękna Penelopa poczęła syna, któremu na imię było Telemach.. Prometeusz pracował a firmie "Techvel- nowe technologie, gadżety i wynalazki".. Druga lekcja będzie poświęcona kształtowaniu …Temat: Jan napisać opowiadanie twórcze na podstawie mitu lub przypowieści?. Przeczytajcie notatkę w podręczniku s. 269.. Cele lekcji.. Uczeń: • definiuje opowiadanie twórcze na podstawie mitu czy przypowieści • proponuje …Temat: Jak napisać opowiadanie twórcze na podstawie mitu lub przypowieści?. Pracę przesyłasz na piątek.. Drodzy Szóstoklasiści!. Przeanalizuj informacje o komponowaniu opowiadania na podstawie mitu lub …c) pamiętaj, że mity i przypowieści mają charakter uniwersalny - ponadczasowy, a więc twój tekst też taki powinien być; Opowiadanie twórcze na podstawie mitu lub …Wersja uwspółczesniona mit "Prometeusz".. Przykładowa praca - s. 270.. Zapoznaj się z zasadami redagowania opowiadania: 2..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt