Protokół z zebrania z rodzicami doc

Pobierz

Protokół ZEBRANIA Z RODZICAMI 31.02.2013 1.. Protokół z Zebrania Plenarnego Rady Rodziców Szkoły1 Protokół zebrania Rady Rodziców 2/2015 z dnia 22 września 2015 r. Porządek obrad: 1.. Zebranie otworzył Przewodniczący Prezydium Rady Rodziców Bartłomiej Konarski.Protokół z zebrania Rady Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 5 im.. - przedstawienie listy rzeczy, w które powinien wyposażyć dziecko każdy rodzic .Poinformowanie rodziców (prawnych opiekunów) o warunkach i sposobie oraz kryteriach oceniania zachowania oraz o warunkach i trybie uzyskania wyższej niż przewidywana rocznej oceny klasyfikacyjnej zachowania.. Przyjęcie porządku obrad.. Opracowanie "Motto, które towarzyszy rodzicom uczniów w klasie pierwszej" (to rodzaj "podpowiedzi" dla rodziców, jak mogą wspierać dzieci, by osiągały coraz większą samodzielność).1 Protokół z zebrania Rady Rodziców z dnia r. Zebranie Rady Rodziców (dalej Rada) Morskiej Szkoły Podstawowej w Gdańsku Monika Gierszon (dalej Szkoła) odbyło się w dniu r. o godzinie 17:30 w stołówce Szkoły.. Pomożemy również oswoić się rodzicom z placówką, a co najważniejsze .Plik protokol z zebrania 1 1.DOC na koncie użytkownika anabbel1 • folder Przedszkole dokumenty • Data dodania: 12 wrz 2012Protokół z zebrania z rodzicami dzieci z grupy Misie Protokół z zebrania Rady Rodziców w dniu 15.12.2015 Zebranie rozpoczęło się od informacji na temat rozliczenia finansowego imprezy Senior dla Juniora, która odbyła się dn. 21.11.2015.i ma kontakt z innymi rodzicami, a także zadaniem rady rodziców jest współpraca z nauczycielami, pomoc przy organizowaniu imprez.).

Protokół z zebrania Rady Rodziców.

1) Otwarcie Zebrania Plenarnego.. Porządek Zebrania: 1.. Protokół z zebrania Klasy .Plik protokol z zebrania z rodzicami.doc na koncie użytkownika bozena25121 • folder organizacja-pracy • Data dodania: 18 maj 2014Protokół z zebrania z rodzicami.. Imię i Nazwisko Grupa Funkcja w RR 1 Tatiana Capsa 0 "B" 2 Kamila Krawczyk III 3 Marta Wojnakowska III 4 Agnieszka Balawender 0 "A" 5 Tomasz Muca I 6 Justyna Domańska-Patejuk II 7 Agnieszka Wołodźko-Małecka IV Z .Komentarze .. Po stwierdzeniu niezbędnego kworum, zebranie zostało otworzone przez Panią Dyrektor Justynę Januszewską Zgodnie ze .1 protokÓŁ z zebrania rady rodzicÓw z dnia r 1.rozpoczĘcie zebrania rady rodzicÓw, przywitanie dyrekcji, wszystkich przedstawicieli rad oddziaŁowych oraz rodzicÓw.. Omówienie zrealizowanych zadań z planów i programów realizowanych w pierwszym półroczu (program wychowawczy, program logopedyczny, zadania z planu rocznego) oraz pracy wychowawczo-dydaktycznej w grupie 3.PROTOKÓŁ Z ZEBRANIA Z RODZICAMI KLASY 3z 19.01 - dokument [*.doc] PROTOKÓŁ Z ZEBRANIA Z RODZICAMI KLASY 3 Z DNIA 19.01.2017: PROTOKOLANT: Magdalena Szydzisz PLAN ZEBRANIA: Przeczytanie listu Pani Minister Edukacji Narodowej, Lista obecności- podpi.Title Druk protoko Bu zebrania z rodzicami Author: Gimnazjum w Radziłowie Subject: Druk protokołu zebrania z rodzicami Created Date: 12/4/2006 12:00:00 AMProtokół z zebrania z rodzicami..

Początek zebrania godzina 17.00.

Lista obecnościPROTOKÓŁ Z ZEBRANIA Z RODZICAMI w dniu 4.09.2012r.. Wybór protokolanta.. Zebranie Rady Rodziców odbyło się w zaplanowanym terminie tj. 09.04.2018r.. UNICEF w Koszalinie.. Placówka: Nauczyciele: Data zebrania: Temat zebrania: Zebranie organizacyjne (rok szkolny 20__/20__) Powitanie, przedstawienie nauczycieli.. W spotkaniu uczestniczyło 11 osób z grona Rady Rodziców oraz Pani Dyrektor Joanna Torbińska.Protokół z zebrania Rady Rodziców w dniu 09.02.2015 r. Dnia 09.02.2015 r. w gabinecie Dyrektora Żłobka Miejskiego nr 7 w Zielonej Górze odbyło się zebranie członków Rady Rodziców.. Spotkanie rozpoczęło się przedstawieniem planu zebrania oraz prośbą o aktualizacje danych i dopisanie się nowych przedstawicieli Rady Rodziców.. 2.Wpisanie się rodziców na listę obecności.. Następnie Joanna Jakubowska przeczytała sprawozdanie z działalności Rady Rodziców za rok szkolny 2018/2019.. 2) Podziękowanie rodzicom za zorganizowanie zabawy dochodowej, zysk z zabawy wyniósł 4.330zł.. 3.Poznanie organizacji pracy - ramowego rozkładu dnia w przedszkolu.. W zebraniu uczestniczyły następujące osoby: Przedstawiciele Rady Rodziców: Teresa Jabłonowska, Katarzyna Trościanka, Sylwia Stojanowska, Sebastian .Lista obecności - Zał..

Stwierdzenie prawomocności zebrania (quorum).

Czego potrzebują przedszkolaki?. Powitanie ,wybór protokolanta 2.. 1) Powitanie zebranych gości i wpisanie się na listę obecności.. ze spotkania wychowawcy z rodzicami uczniów klasy .. w dniu .. Planowany przebieg spotkania: Powitanie .. Powitanie ,wybór protokolanta.. 3.Protokół ZEBRANIA Z RODZICAMI 31.02.2013 1.. Wejść .1 Lista obecności: Karolina Sajewska (0b) Ewelina Jeżo (Ia) Katarzyna Zawadzka (Ib) Monika Gutkowska (2a) Tomasz Chojnacki (2b) Katarzyna Jędrasik (3a) Marta Myślińska (4a) Adriana Jaszczur (4c) Monika Saniternik (6b) Agnieszka Michalak (7a) Protokół z zebrania Rady Rodziców z r. Ponadto: - Z upoważnienia Pawła Kozłowskiego (6a) prawo głosu zostało przekazane Katarzynie Jędrasik.Plik protokół zebrania z rodzicami WTZ.doc na koncie użytkownika grzechu-73 • folder WTZ • Data dodania: 20 sty 2014protokół z zebrania rady rodziców PROTOKÓŁ Z ZEBRANIA RADY RODZICÓW Data 2013-11-21 Miejsce pl. Muzealny 13a Godzina 16:00:00 Protokołował Tomasz Muca • Uczestnicy L.p..

Poniżej znajdziecie kilka rad dotyczących pierwszego spotkania z rodzicami.

Grupa IV 4 - 5 latki Nauczyciele: mgr Agnieszka Jędrusik; lic. Izabela Piłat Plan zebrania: 1.Powitanie rodziców przez nauczycieli.. 2.odczytanie protokoŁu z zebrania rady rodzicÓw z dnia r- gŁosowania nad zatwierdzeniem ewentualne zgŁaszanie zmian, lub za odrzuceniem z podaniem argumentacji w formie pisemnej.Protokół z zebrania Rady Rodziców.. Dzięki dobrej prezentacji oraz dobrze zaplanowanemu spotkaniu unikniemy w przyszłości wielu nieporozumień.. Otwarcie obrad - Dyrektor Zespołu Szkół w Wicku 2.. Stefana Starzyńskiego w Warszawie w dniu 14 grudnia 2015 roku..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt