Kartkówka z treści akademia pana kleksa

Pobierz

Powiązane z testem z Akademii pana Kleksa.. 15 Obserwuj autora Zobacz profil Zobacz podobne .Akademia Pana Kleksa - jedna z najbardziej znanych polskich książek i filmów dla dzieci.. 15 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. doggyster 3 lata temu.. a) na placu Czterech Wiatrów b) na ulicy CzekoladowejSerwis 45minut.pl został stworzony z myślą o nauczycielach.. 4.Plik akademia pana kleksa.docx na koncie użytkownika anoli88 • folder kartkówki z lektur • Data dodania: 5 lip 2014 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Sprawdzian z treści lektury Akademia Pana Kleksa test.doc Plik Sprawdzian z treści lektury Akademia Pana Kleksa test.doc na koncie użytkownika lucynabakula • folder Lektury kl. 4 • Data dodania: 11 lip 2011 Sprawdzian ze znajomości lektury "Akademia pana Kleksa" J sekrety pana Kleksa 4.Pan Kleks przygotowywał zupę z Adasiem 8.Kogo Pan Kleks zapraszał do akademii?. Bardzo polecam!. Za każdą prawidłową odpowiedź otrzymujesz 1 punkt.. Rozwiąż test.. Sprawdzian ze znajomości lektury Akademia Pana Kleksa.. Jej narratorem jest dwunastoletni Adaś Niezgódka, uczeń pana Kleksa, który w pamiętniku stara się opisać to, co dzieje się w szkole, w której uczy się od sześciu miesięcy.Szanowna Pani, pierwsze zdanie książki brzmi: Nazywam się Adam Niezgódka, mam dwanaście lat i już od pół roku jestem w Akademii pana Kleksa (Wydawnictwo Skrzat, Kraków, s. 5)..

Zawiera nieodpowiednie treści?

Załóż konto CDA Premium i nie trać czasu na wczytywanie.. Temat: Pożegnanie z lekturą "Akademia pana Kleksa".. 12 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Wyślij zgłoszenie.. Adaś był ulubieńcem pana Kleksa 10.Jakiego koloru włosy miał pan Kleks?. #lektury #dladzieci.test dla klas IV zapraszam wszystkich tych, co są z klasy IV :) - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraAkademia pana Kleksa - test z lektury.. Udostępnij.. Skomentuj.. 12 Obserwuj autora Zobacz profil Zobacz podobne .Jak dobrze znasz książkę "Akademia Pana Kleksa"?. Opiekę nad dziećmi sprawuje pan Kleks, któremu pomaga uczony szpak, Mateusz.Pan Kleks jest osobą bardzo uzdolnioną.. Test składa się z 11 prostych pytań, na które uczniowie nie muszą odpowiadać pełnym zdaniem.. Sprawdź jak dobrze znasz treść książki.. Przy jakiej ulicy mieściła się Akademia Pana Kleksa?. Kto mógł uczyć się w Akademii ?. Zawiera nieodpowiednie treści?. Osoby rozwiązujące ten quiz osiągają średni wynik 88%.. Nie ma więc powodu, by tytuł zapisywać inaczej.. "Akademia pana Kleksa" J. Brzechwa Przy każdym z pytań zaznacz tylko jedną prawidłową odpowiedź.. Tego dnia belfer zabrał chłopców na drugie piętro do szpitala chorych sprzętów.. To nic w porównaniu z tym, co dzieje się w szkole Pana Kleksa..

Wyślij SMS o treści ad.czasfb na numer 92550 (30.75 zł brutto)1.

Skomentuj.. Wyślij zgłoszenie.. W akademii mogli uczyć się chłopcy tylko Ci którzy mieli imiona zaczynające się na literę A.. Zobacz, ile pamiętasz z dzieciństwa o Akademii Pana Kleksa, rozwiąż nasz quiz!Kartkówka sprawdza wiedzę na temat lektury Jana Brzechwy "Akademia pana Kleksa".. Aktywuj teraz, a 14 dni otrzymasz gratis!. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Udostępnij.. Pan Kleks zapraszał tylko chłopców którzy mieli imię na literę A 9.Kim był Adaś w akademii?. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Gdzie znajdowała się Akademia pana Kleksa?. Potrzebujesz szybszego ładowania wideo?. Ile lat ma Adam Niezgódka?. "Akademia pana Kleksa" - streszczenie szczegółowe.. Ta oraz inne bajki - streszczenie Adaś Niezgódka miał dwanaście lat i od sześciu miesięcy był uczniem Akademii pana Kleksa.. 17 pytań.. Zawiera tylko te bardziej wymagające i szczegółowe pytania.Używamy plików cookie i zbieramy dane m.in. w celach statystycznych i personalizacji reklam.. Była to istna rupieciarnia.. Jak miał na imię Pan Kleks ?. Akademia pana Kleksa - test trudny Trudniejszy test ze znajomości Akademii pana Kleksa.. Akademia Pana.czytaj dalejCałą książkę można zakupić na virtualo.plAudiobook mp3: "Akademia Pana Kleksa" na Virtualo.pl: Pana Kleksa po raz pierwszy została wydana zaraz po wojnie, w 1946 roku.Opowiada historię Adasia Niezgódki, niesfornego chłopca, który zostaje umieszczony w Akademii Pana Kleksa.Towarzyszy mu dwudziestu trzech chłopców, wszyscy mają imiona zaczynające się na literę A. ,,Akademia Pana Kleksa'' - kartkówka ze znajomości treści lektury..

Jako nazwa własna traktowany jest w całej powieści tylko wyraz akademia (więc tylko on jest pisany wielką literą).

Kartkówka z języka polskiego?. Może zawsze z całą dokładnością określić kto, kiedy i o czym myślał, może usiąść na krześle, które powinno być, ale, którego wcale nie ma, może z małych przedmiotów robić duże i odwrotnie i na dodatek potrafi unosić się w powietrzu, jakby był balonem.Opowieść o niezwykłej Akademii pana Kleksa jest głównym wątkiem powieści Jana Brzechwy.. Akademia pana Kleksa mieściła się przy ulicy Czekoladowej.. Kiedy mieszkał w domu nic mu się nie udawało.Plik Sprawdzian z treści lektury Akademia Pana Kleksa test.doc na koncie użytkownika lucynabakula • folder Lektury kl. 4 • Data dodania: 11 lip 2011Akademia pana Kleksa (1983) Jakość: 360p 480p 720p.. AnetaSun 5 lat temu.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera"Akademia pana Kleksa" - streszczenie szczegółowe, 1.. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, więcej informacji i instrukcje znajdziesz » tutaj «.Quiz: Akademia pana Kleksa - test znajomości lektury Test ze znajomości lektury szkolnej Jana Brzechwy pod tytułem "Akademia pana Kleksa".. Nauka w Akademii .. Pan Kleks przepuszczając je przez palce poznawał treść książek nie męcząc wzroku.. Jak dobrze znasz Ambrożego Kleksa i jego przygody.. Chore sprzęty cieszyły się na widok "lekarza".Proszę więc wypożyczyć kolejną pozycję z naszej listy lektur -"Mikołajek i inne chłopaki", którą będziemy realizować za 3 tygodnie..

Wystarczy, że podadzą poprawną odpowiedź.Lektura Akademia pana kleksa to ciepła i pełna humoru lektura do 3/4 klasy.

Pan Kleks miał kolorowe włosy 11.Czy szpak Mateusz umiał mówić?Jedynka z matematyki?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt