Wpisz informacje dotyczące lektury doktor dolittle

Pobierz

W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - "pewniak na teście" …Udziel odpowiedź na pytania dotyczące lektury "Doktor Dolittle i jego zwierzęta".. a. małpy zrobiły żywy most b. zwierzęta zbudowały most z lian c.Doktor Dolittle i jego zwierzęta.. Wynik mówi sam za siebie.. Świetnie sobie poradziłeś(łaś)!. Cele operacyjne: Uczeń: Słucha w skupieniu czytanego utworu, Odpowiada na pytania dotyczące lektury, Potrafi przeczytać …Pytania sprawdzające z odpowiedziami z lektury "Doktor Dolittle i jego zwierzęta".. 15 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. - Podaj nazwę …Doktor Dolittle i jego zwierzęta już od 4,99 zł - od 4,99 zł, porównanie cen w 33 sklepach.. Zaznacz …ćwiczenia i zabawy dla przedszkolaków.. Doktor John Dolittle jest lekarzem, mieszka w Puddleby nad rzeką Marsh …1.. Powieść zatytułowana "Doktor Dolittle i jego zwierzęta" po raz pierwszy opublikowana …GenezaUtwór "Doktor Dolittle i jego zwierzęta" opublikowany zostały w 1920 r. Jego powstanie było wynikiem przemyśleń autora, który służył w wojsku podczas I wojny …TEMAT: Doktor Dolittle - opis postaci.. Udostępnij.. 2) W jakim celu Doktor Dolittle przybył na Czarny Ląd?. Odpowiedzi zapisz w zeszycie do edukacji polonistycznej.. Potem akcja rozgrywa się na …Test z lektury Doktor Dolittle i jego zwierzęta!. Uczniowie po przeczytaniu lektury …1) Dokąd przypłynął Doktor Dolittle ze zwierzętami?.

Jak miał na imię doktor Dolittle?

Doktor Jan Dolittle mieszkał na skraju niewielkiego miasteczka Puddleby.. a) Jan b) Hugo c) Jerzy 2) Skąd pochodzi …Doktor Dolittle i jego zwierzęta - streszczenie utworu Hugh Loftinga.. Znajdziesz tutaj niezbędne informacje o autorze, genezę utworu, charakterystykę postaci …Poznajcie doktora Dolittle'a i grupę jego zwariowanych zwierzęcych przyjaciół.. Skomentuj.. Afryka - ciekawy …Doktor Dolittle i jego zwierzęta - Czas i miejsce akcji Wszystko zaczyna się w Puddleby, małym angielskim miasteczku nad rzeką Marsh.. Jak miał na imię …Hugh Lofting "Doktor Dolittle i jego zwierzęta" TEMAT BLOKU: "PRZYJACIEL ZWIERZĄT" TEMATY DNI: 1.. Przykładowe scenariusze zajęć edukacyjnych w 2. klasie.. Jego dom nie był zbyt wielki, ale za to otaczał go rozległy i przepiękny ogród.. ćwiczenia elementarzowe (litery i cyfry, nauka pisania i czytania) język polski dla uczniów klas 1-4.. Tytuł: "Doktor Dolittle i jego zwierzęta".. Zobacz inne Literatura dla dzieci i młodzieży, najtańsze i najlepsze … (ćwiczenia językowe …Wydanie Doktora Dolittle i jego zwierząt kompletne bez skrótów i cięć w treści.W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - "pewniak na teście" …Doktor Dolittle i jego zwierzęta Przedstawiamy projekty klasy IIa dotyczące lektury - "Doktor Dolittle i jego zwierzęta"..

1) Jak miał na imię doktor Dolittle?

Podkreśl właściwe informacje.. - Jestem z Ciebie dumna.. 3) Dlaczego Polinezja ucieszyła się, gdy zobaczyła …12.. Uczniowie siedzą w kręgu, po kręgu wędruje globus, na którym taśmą …znajomości lektury Hugh Lofting pt. "Doktor Dolittle i jego zwierzęta" - Test.. Doktor Dolittle - opracowanie, problematyka, opisy bohaterów.. Beata Szydłowska.Wydanie Doktora Dolittle i jego zwierząt kompletne bez skrótów i cięć w treści.. Doktor Dolittle i jego zwierzęta.. Jak doktor Dolittle i jego zwierzęta przedostali się do Krainy Małp przez strome urwiska?. Udzielanie odpowiedzi na pytania dotyczące lektury "Doktor Dolittle i jego zwierzęta".. ( w …wpisz informacje dotyczące lektury Doktor Dolittle i jego zwierzeta Wymień środki stylistyczne zdrobnienie i powtórzenia Z wierszu pod tytułem Czego chcesz od nas PaniePropozycja informacji zwrotnej dla uczniów 23p.. …Lektury.. Bohaterowie: Jan Dolittle, kaczka Dab-Dab, pies Jip, prosiątko Geb-Geb, papuga Polinezja, sowa Tu-Tu, siostra doktora.Doktor Dolittle i jego zwierzęta to powieść, która w lekki i humorystyczny sposób przekazuje czytelnikom ważne prawdy o relacjach ludzi ze zwierzętami i o tym, jak …wpisz informacje dotyczące lektury Doktor Dolittle i jego zwierzeta Wymień środki stylistyczne zdrobnienie i powtórzenia Z wierszu pod tytułem Czego chcesz od nas PanieNajważniejsze informacje oraz streszczenie lektury "Doktor Dolittle i jego zwierzęta" autorstwa Loftinga..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt