Jak napisać przemówienie na zakończenie roku szkolnego

Pobierz

Lecz jak po każdym deszczu wychodzi słońce, tak pozwólmy dzisiejszemu dniu stać się początkiem szczęśliwego jutra.Dziękujemy przede wszystkim nauczycielom, którzy pomogli uchylić furtkę dorosłości.. Dziękujemy władzom lokalnym, że sprzyjały naszej szkole w ciągu tego pierwszego roku.. A ten rok zaczął się jak każdy inny.. Jesteśmy jeszcze w budynku szkoły, ale myślami znajdujemy się już daleko stad, przeżywając kolejne wakacyjne przygody.. (i coś tam dalej wymyślisz )dziękuję.. Chcieliśmy wyrazić swoją wdzięczność za te wszystkie lata, to Wy nauczyciele byliście dla nas prawdziwymi mentorami.. Były dni lepsze i gorsze, jedynki, czy nieodrobione zadania domowe.Przemówienia znanych osób.. i tak dalej.Zakończenie roku szkolnego jest okazją do podziękowań, szczególnie tym spośród Was, którzy swoją pracowitością i systematycznością osiągnęli wiele sukcesów.. Podziękowania dla nauczyciela przekazane w tej formie będą stanowić pamiątkę na lata.. Już minął kolejny rok szkolny.. Przed nami "widmo" zbliżającego się egzaminu dojrzałości.. W imieniu klas 8 witam wszystkich zebranych na dzisiejszej uroczystości zakończenia roku (np.: 2013/2014).. My na pewno będziemy mile wspominać każdy moment nauki tutaj.Mam zaszczyt i przyjemność powitać wszystkich tu zebranych na apelu rozpoczynającym kolejny rok szkolny.. Dyrektor Jadwigi Szwed podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego 20172018 dla uczniów klas V - III gimnazjum.Zapraszamy na przemówienie P. Jerzego Kopańskiego Dyrektora ZSP nr 1 w Siedlcach na koniec roku szkolnego 2019/20Szkoły Akwinaty: wydawnictwo Te Deum: z okazji rozpoczynającego się roku szkolnego wygłaszane przez dyrektora lub przedstawiciela rady rodziców w liceum, szkole podstawowej czy nawet w przedszkolu powinno zawierać elementy żartu, powagi, refleksji, a nawet odrobinę spostrzeżeń natury filozoficznej.Na koniec roku szkolnego w podstawówce wygłaszane jednocześnie dla klas 1 - 3 i 4 - 6..

Dziś świętujemy zakończenie roku szkolnego.

Cieszę się, że po dwóch miesiącach wakacyjnej beztroski spotykamy się ponownie w murach naszej szkoły.. Drodzy nauczyciele i wychowawcy, pracownicy szkoły, zaproszeni goście, rodzice, koleżanki i koledzy.. Dziękuję także za wspaniałą atmosferę, wyjątkowy klimat i wiele radosnych chwil.Trzeba sobie bowiem uświadomić że świadectwo, które wieńczy zakończenie roku szkolnego, to nie tylko arkusz papieru na którym figurują wypisane oceny i podpisy.. Zobacz jak wiele z tego o czym mówili jest do dzisiaj aktualne.Napisz przemówienie w oparciu o dziady ii ze utwor ten moze nas czegos nauczyc proszę o jak najszybszą odpowied .Na pewno zamieszkują w Markuszowie osoby, które w czasie wybuchu II wojny światowej były w wieku szkolnym i nie mogły tak jak wy dzisiaj uczestniczyć w rozpoczęci roku szkolnego.I niebo i słońce, Wolny , swobodny czas.". Przemówienie p.. Nie znacie mnie jeszcze zbyt dobrze, ponieważ chodzę do tej szkoły od niedawna.Wyrecytowane przez całą klasę lub przekazane na eleganckiej karcie okolicznościowej - życzenia dla nauczyciela dołączone do prezentu na zakończenie roku szkolnego to miły akcent.. W klasach trzecich, niestety, jest inaczej.. Wypada podziękować rodzicom za zaangażowanie i włączenie w pracę wspólnoty szkolnej.Na zakończenie pragnę dodać, iż było mi niezmiernie miło, że mogłam chodzić akurat do SP nr 99..

Lecz zatrzymajmy się jeszcze na chwilę.Przemówienie na koniec roku szkolnego.

Odpoczywajmy, zbierajmy siły na następny rok.PRZEMÓWIENIE DYREKTOR SZKOŁY NA ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020 - 26.. Do pracowników firm urzędów oświaty organizacji pozarządowych oraz instytucji kultury.. Na przestrzeni wieków wielcy mówcy tego świata potrafili wpływać na wydarzenia, które dzisiaj uznajemy za historyczne.. Na początku chciałabym podziękować Pani Dyrektor oraz nauczycielom za trud włożony w naszą tegoroczną edukację.Szanowna Dyrekcjo, Drodzy nauczyciele i wychowawcy, zaproszeni goście: Kochani rodzice, koleżanki i koledzy.. Dzięki Waszemu poświęceniu i ogromemu wsparciu, jesteśmy dzisiaj mądrzejsi i pewniejsi siebie.Szanowna pani Dyrektor, Grono Pedagogiczne oraz Wy, drodzy koledzy i koleżanki!. Poprzez swoje przemówienia potrafili wywołać działania, które zmieniały losy narodów i jednostek.. Gratuluję Wam tych osiągnięć.. Więcej wartościowych materiałów znajdziesz na: Więcej wartościowych materiałów znajdziesz .To Wasz ostatni dzień w naszej szkole.. Liczę że coś znacie i pomożecie.. Dyrektor Jadwigi Szwed podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego 2017/2018 dla uczniów klas I - IV: Witam serdecznie moją szkolna rodzinę: Was drodzy uczniowie, waszych rodziców i opiekunów oraz wszystkich pracowników szkoły.Cytaty do przemówienia na zakończenie roku szkolnego Serdecznie dziękuję Wam wszystkim za przybycie..

Zwykle to zakończenie dzielone jest na dwie uroczystości dla dzieci młodszych i starszych.

Warto przemyśleć ich treść i zdecydować, czy interesują nas klasyczne podziękowania, czy dłuższa forma .Drodzy Nauczyciele, Panie Dyrektorze, uczniowie i zgromadzeni goście, zgromadziliśmy się tu dzisiaj, aby zakończyć ten rok szkolny.. Pani Alina Olewińska, dyrektor szkoły wygłosiła przemówienie .. ten sposób wydaje mi się lepszy: dziękuje za.. dziękuje za.. dziękuje.. Mimo, że rozpoczynamy nowy, nieznany rozdział naszego życia, to tego, co tutaj przeżyliśmy, nigdy nie zapomnimy.. Pani Dyrektor!. Jest to nasz ostatni dzień w szkole.na początek chcę podziękować nauczycielom za to że mnie aż tyle nauczyli.. Należy więc wspomnieć o osiągnięciach uczniów, ale także o walce edukacyjnej grona pedagogicznego.. Nikt nie przypuszczał, że będzie inny, niepodobny do poprzednich .Po podziękowaniach nadszedł czas na pożegnanie.. Najserdeczniej witam oczywiście uczniów, którzy mają za sobą kilka tygodni zabawy, relaksu, spotkań z koleżankami i kolegami.Inspirujące przemówienie na zakończenie roku szkolnego - YouTube.. Dzisiaj po raz kolejny pożegnaliśmy rok szkolny, który był czasem wytężonej pracy i nauki.Zakończenie roku szkolnego, to pewnego rodzaju podsumowanie ostatnich dziesięciu miesięcy w liceum, czy szkole podstawowej lub przedszkolu.. Wprowadzenie sztandaru, wciągnięcie flagi na maszt, odśpiewanie hymnu państwowego to nieodzowne elementy tego zakończenia..

Z okazji zakończenia roku szkolnego przygotowaliśmy specjalną pamiątkę - podziękowania dla nauczyciela.

Przed tym jednak, chciałabym powiedzieć parę slow.. To wynik złożonego i długofalowego procesu, który można ująć parafrazując słynne uczniowskie powiedzenie "lepiej wylać dużo potu nad zeszytem, aniżeli potem zbierać dwóje".Dziś, podczas zakończenia roku szkolnego po raz pierwszy na boisku nie stoją uczniowie w odświętnych strojach, nie przemawiają zaproszeni goście i sympatycy szkoły.. Choć odchodzimy stąd, mamy nadzieję, że wspomnienie o nas pozostanie w murach tej szkoły jeszcze przez długie lata.. Za chwile odbierzemy świadectwa i powiemy: "witajcie wakacje".. Jeśli miałbym dać Wam radę, powiedziałbym, abyście nie czekali.Przemówienie może wyglądać tak : Serdecznie witam wszystkich zgromadzonych - Pana Dyrektora, szanowne Grono Pedagogiczne i Was, najmilsi uczniowie.. Ta szkoła na zawsze pozostanie w naszych sercach, bo to w końcu ona była naszą bezcenną nauczycielką życia.Na Wasze ręce pragnę złożyć w imieniu wszystkich absolwentów, płynące z serca, podziękowania za trzyletnią współpracę.. Mamy nadzieję, żeniezapomną o nas w latach następnych.. Przed Wami nowe szkoły, nowe wyzwania, nowe sukcesy.. Bez względu na wszystko jest to przypadek, gdy przemówienie wygłaszają osoby tak jak w punkcie 2.Zgodnie z tradycją zakończenie roku szkolnego zostało poprzedzone Mszą św. o godz. 8.00, a główna uroczystość rozpoczęła się o godz. 9.00 na placu szkolnym w dniu 23 czerwca 2017 roku.. Przed nami lato oby było gorące..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt