Uzupełnij zdania z luką tak aby zachować sens zdania wyjściowego

Pobierz

W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie 3 wyrazy, wliczając w to wyraz już podany 1.. Tim is too short to play basketball.Zobacz 1 odpowiedź na pytanie: Przeczytaj pary zdań 1-5. uzupełnij każdą lukę , tak aby zachować znaczenie zdania wyjściowego.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna i gramatyczna wpisywanych fragmentów zdań.Zadanie: wykorzystując podane wyrazy uzupełnij zdanie tak aby zachować znaczenie zdania wyjściowego nie zmieniaj formy wyrazu do każdej luki max 6 wyrazów Zaliczaj.pl Jesteś niezalogowany Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.Wykorzystując wyrazy podane drukowanymi literami, uzupełnij każde zdanie z luką , tak aby zachować sens zdania wyjściowego.. W każdą lukę możesz wpisać1.Uzupełnij każdą lukę tak, aby zachować znaczenie zdania wyjściowego.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna i gramatyczna wpisywanych fragmentów zdań.. W kaźdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy, wliczając wyraz już podany.Uzupełnij każde zdanie z luką tak żeby zachować sens zdania wyjściowego 1-2.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna.Wykorzystując wyrazy podane drukowanymi literami, uzupełnij każde zdanie z luką, aby zachować sens zdania wyjściowego.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna i gramatyczna wpisywanych fragmentów zdań..

2.Uzupełnij zdania (1-2) tak, aby zachować sens zdania wyjściowego.

Bracia Lumière należeli do wynalazców, którzy w kinematografie widzieli bardziej zabawkę niż sztukę.. Das ist.. bissiger Hund.Zadanie: przeczytaj pary zdań 13 1 13 4 uzupełnij każdą lukę, tak aby zachować sens zdania wyjściowego 13 1 wir haben keine lust, wir gehen nicht ins Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o wykorzystując wyrazy podane drukowanymi literami Uzupełnij w zeszycie każde zdanie z luką tak aby zachować sens zdania wyjśc…Wykorzystując wyrazy podane dużymi literami w nawiasie, uzupełnij każde zdanie z luką, tak aby zachować sens zdania wyjściowego.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna i gramatyczna wpisywanych fragmentów zdań.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie 3 wyrazy.. Edytuj elementy.. Przeczytaj pary zdań.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. Uwaga!. Uwaga!. Motyw .Przeczytaj poniższe zdania.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie 3 wyrazy.. Wpisz w każdą lukę odpowiedni wyraz.''. Język niemiecki 2014-06-05 16:26:39; J.angielski.. Uwaga!. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy, wliczając w to wyraz już .Przekształć podane zdania tak, aby zachować ich sens..

Uzupełnij każdą lukę, tak aby zachować znaczenie zdania wyjściowego.

2013-11-18 16:13:02; Uzupełnij zdania tak aby były prawdziwe.Przeczytaj poniższe zdania.. W każdą lukę wpisz imiesłów utworzony od pdkreślonego czasownika.. Uwaga!. Osadź.. a) A lawyer will sign the document.Uzupełnij każde zdanie z luką, tak aby zachować sens zdania wyjściowego.. W każdą lukę można wpisać od 2 do 4 wyrazów, wliczając w to wyraz już podany.Matura z języka angielskiego 2017 Stosowanie struktur leksykalno-gramatycznych zadanie 9 Zadanie 9.. Pomóżcie.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie 3 wyrazy.. Wykorzystaj podany wyraz, nie zmieniając jego formy.. Nie zmieniaj formy podanych wyrazów.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna oraz gramatyczna wpisywanych fragmentów zdań.. W każdą lukę można wpisaćMatura z języka angielskiego 2014 Stosowanie struktur leksykalno-gramatycznych zadanie 2 Zadanie 2.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy, wliczając w to wyraz już podany.. It was neceddary for this nomadic tribe to leave this area.literami, uzupełnij każde zdanie z luką, tak aby zachować sens zdania wyjściowego (1-5).. ).Wykorzystując wyrazy podane WIELKIMI literami, uzupełnij każde zdanie z luką, tak aby zachować sens zdania wyjściowego (1.-4.).. Udostępnij Udostępnij wg Joannabucka.. Klasa 8 Angielski.. Nie zmieniaj formy podanych wyrazów.. Uwaga: w każdą lukę możesz wpisać maksymalnie pięć wyrazów.Uzupełnij każde z podanych zdań, tak aby zachować znaczenie zdania wyjściowego i wykorzystać słowo podane w nawiasie..

Uzupełnij luki tak aby zachować znaczenie zdania wyjściowego.

Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna i gramatyczna wpisywanych fragmentów zdań.. Nie zmieniaj formy podanych wyrazów.. Bracia Lumière należeli do wynalazców w kinematografie bardziejWykorzystując podane wyrazy, uzupełnij każde zdanie z luką tak aby zachować sens zdania wyjściowego 2017-09-06 16:50:17; Uzupełnij zdania 1-5 2012-01-19 18:40:14; Język niemiecki pomóżcie polecenie ,, Uzupełnij zdania.. Polub.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów.. Język Angielski Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2012-09-19 16:55:53Zobacz 1 odpowiedź na pytanie: Uzupełnij każde zdanie z luką tak, aby zachować znaczenie zdania wyjściowego.. 2014-01-06 22:16:48Wykorzystując wyrazy podane drukowanymi literami, uzupełnij każde zdanie z luką, tak aby zachować sens zdania wyjściowego (9.1.-9.4.).. W każdą lukę możesz wstawić max.. I think someone followed us here.Uzupełnij luki jednym wyrazem tak aby zachować sens zdania wyjściowego.. Uwaga: nie zmieniaj formy podanych wyrazów.Wykorzystując wyrazy podane drukowanymi literami, uzupełnij każde zdanie z luką, tak aby zachować sens zdania wyjściowego (2.1-2.5).. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy, wliczając w to wyraz już podany.V Wykorzystując wyrazy podane na końcu, uzupełnij każde zdanie z luką, tak aby zachować sens zdania wyjściowego 1-4..

ZADANIE 14 uzupełnij każde zdanie z luką, tak aby zachować sens zdania wyjściowego (14.1-14.2).

W każdą lukę można wpisać od 2 do 4 wyrazów .Ułóż zdania wykorzystując podane wyrazy w odpowiedniej formie (niemiecki) 2014-05-21 19:58:15; Ułóż zdania, wykorzystując podane wyrazy w odpowiedniej formie.. (4 pkt) Wykorzystując wyrazy podane drukowanymi literami, uzupełnij każde zdanie z luką, tak aby zachować sens zdania wyjściowego (9.1.-9.4.. Uzupełnij luki tak aby zachować znaczenie zdania wyjściowego.. (2,5 pkt) Wykorzystując wyrazy podane drukowanymi literami, uzupełnij każde zdanie z luką, tak aby zachować sens zdania wyjściowego (2.1.-2.5.).. Wykorzystaj podany na końcu wyraz nie zmieniając jego formy.. Nie zmieniaj formy podanych wyrazów..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.