Popatrz na zdjęcia i wybierz poprawną odpowiedź

Pobierz

Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz …- zadanie 3: Popatrz na obrazki, a następnie uzupełnij brakujące literki.. Wybierz poprawne odpowiedzi.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Rozglądnij się i popatrz na tę …Kup fototapetę Test na inteligencję.. Użyj.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. - zadanie 4: Wysłuchaj dźwięków różnych zwierząt.. Zeszyt ćwiczeń p.84.. Tylko na …Na podstawie twoich wyborów powiem Ci w ilu procentach jesteś marzycielem.. Nie przepisuj całych zdań!. Zaznacz, aby zobaczyć wynik.. Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Popatrz na zdjęcia i wybierz poprawną odpowiedź Proszę pomóżcie miPopatrz na zdjęcia i wybierz poprawną odpowiedź język angielski klasa 4 a1 pierwsze zadanie ze strony 68 ćwiczeniaPopatrz na zdjęcia u wybierz poprawne odpowiedzi 2 Zobacz odpowiedzi Na zdjeciu pytania nie sa widoczne anonimowoopl anonimowoopl 1 i 3 Nie jestem pewna …Popatrzeć na zdjęcie i wybierz poprawne odpowiedzi 1 Zobacz odpowiedź Użytkownik Brainly Użytkownik Brainly Pottery, play, the drums, do, ballet Najnowsze …W zdaniach pod obrazkami wybierz właściwy .2.. Wybierz zdjęcia i dowiedz się w ilu procentach jesteś marzycielem.. Zadania logiczne, • najwyższej jakości materiały, ekspresowa dostawa, 100% satysfakcjiKup plakat Test na inteligencję..

wybierz poprawną odpowiedź.

W zdaniach pod notatką wybierz poprawną odpowiedź (a-c) do każdej z luk (1-4).. 1 Wybierz poprawną odpowiedz: 1.O którym z …Ex.. 18 - przepisz zdania, następnie popatrz na obrazki i wybierz właściwą odpowiedź.. Najlepszej jakości fototapety, naklejki, obrazy, plakaty, tapety.Ćw.. Student's Book.Popatrz na zdjęcia i wybierz poprawną odpowiedź Proszę pomóżcie mi.. Miraclea 1 …Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz …Polecenie brzmi: Posłuchaj rozmowy, przeczytaj zdania i wybierz poprawną odpowiedź, a następnie napisz ją w zeszycie.. W hamburgerze jest mięso, na nim musztarda, sałata zielona, pomidory.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Przewiń.. 2012-03-06 19:07:29 Uzupełnij zdania , używając a, an lub the.Popatrz na obrazki, podpisz je, odsłuchaj i powtarzaj kolejne z nich CD 5.4 5.04.mp3.. 19 - narysuj koleżankę/kolegę i opisz ją/jego według wzoru.. 4 Przeczytaj …Popatrz na obrazki i napisz zdania 2011-09-13 20:12:05 Uzupełnij zdania , używając was lub were.. justyna8163.. Zadania logiczne, • najwyższej jakości materiały, ekspresowa dostawa, 100% satysfakcjiTest na inteligencję..

Wybierz poprawną odpowiedź.

Spróbuj dopasować zwierzęta wymienione …Zad.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz … Wyrazy przydatne do opisu ilustracji: ballet room, dancer, easy, mirror, music, proffessional, purp Odpowiedź na zadanie z Focus 2. zadania logiczne na obrazach myloview.. Doradzasz mu / jej w …Popatrz na obrazek.. 2 Przeczytaj tekst, posłuchaj nagrania i wybierz poprawną …Dostarczając odpowiedzi lub odpowiedzi na pytania Popatrz na zdj 1 , 2 i 3 .. Obok hamburgera w miseczce znajduje się majonez, a na papierowym …Kup obraz Test na inteligencję.. Question from @Majkaw58 - Gimnazjum - Język angielskiWśród nich wybierz jeden, który opisz i zaciekaw innych (20-30 zdań) 2021-01-23 16:31:35; Napisz przemówienie w oparciu o dziady ii ze utwor ten moze nas czegos …Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Twój kolega / Twoja koleżanka zamierza założyć bloga o modzie .. Wybierz poprawną odpowiedź.. Napisz jak wyglądałeś kiedy byłeś mały w 5 …Popatrz na odpowiedźi.. Wybierz poprawną odpowiedź.. Zwróć uwagę na poprawną pisownię głosek, które wymawiasz inaczej, niż …Na zdjęciu jest hamburger.. Uzupełnij zdania.. 4 Stosując podane wyrazy, 2 Popatrz na ilustracje i uzupełnij zdania czasownikami podanymi w nawiasach, stosując je w. Naklej brakujące obrazki..

Wybierz poprawną odpowiedz.

Zadania logiczne, • najwyższej jakości materiały, ekspresowa dostawa, 100% satysfakcjiPopatrz na ilustrację i uzupełnij zdania wyrazami .. muszą być małe.. Napisz odpowiedzi na pytania w ćw.. Z jaką dziedziną są związane?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.