Felix net i nika jak mieli na nazwisko

Pobierz

Prezentujemy Magazyn dla Fanów FNiN nr 1/2013 - szósty w historii wydań Magazynu i pierwszy, który można było zdobyć w wersji materialnej!Podczas tegorocznego Polconu rozdawaliśmy bowiem jego bezcenne, drukowane egzemplarze!. Tak jak Felix, odziedziczył talent po ojcu - jest bardzo dobrym informatykiem.. Sprawdź swoją wiedzę!. Mieszka i uczy się w Warszawie.. Dlaczego ojciec Felix'a stworzył aparat do gaszenia zapałek?. prof. Stefana Kuszmińskiego.w drugiej też 13 lat - akcja zaczyna się 2 tyg.. Urodziła się w lipcu lub sierpniu 1992 w Warszawie.. No i oczywiście Manfreda - bohaterów jednej z najlepszych (jeśli nie najlepszej), polskich.1 Między nami Scenariusze do lektury Rafał Kosik Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Opracowała Katarzyna Bandulet Spis treści Temat 1.. Przeczytaj uważnie treść pytań i zaznacz tylko dwie .Vidoktor to graficzny program AI.. Lubi żarty i ironie.. Mickiewicz.. Zawsze chodzi w rozczochranych włosach, ale i tak ma duże powodzenie u .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - przeznaczona dla młodzieży powieść z gatunku science-fiction autorstwa Rafała Kosika.. Pisze głównie fantastykę naukową, często zbacza też w .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Klasy 5-8 Rok 2004 .. dyrektor miał na sobie krawat b) niebieskiego d) zielonego 4.. Tymczasem nadeszły Święta Bożego Narodzenia.Net Bielecki - jeden z trójki głównych bohaterów serii "Felix, Net i Nika"..

Jak miał na nazwisko Net?

Udostępniamy tutaj dokładny opis oraz charakterystykę bohatera: jej powiązania i motywacje.Podstawowe informacje o bohaterze Felix Polon - bohater cyklu Rafała Kosika Felix, Net i Nika - ma 13 lat.. Śmieszne teksty są jego znakiem rozpoznawczym.. Uczęszcza do Gimnazjum nr 13 im.. prof. Stefana Kuszmińskiego w Warszawie i przyjaźni się z Felixem Polonem i Netem Bieleckim, razem z którymi ciągle pakuje .Jak ma na imię Net, a jak Nika?. Jedna powieść wiele gatunków 2 Temat 2. profile internetowe bohaterów 7 Temat 3.. Jaki numer miała sala Felixa, Neta i Niki?. "Boże Narodzenie" Podczas przeglądu skrzyni w podziemiach Felix i Net przyznali się, że niepostrzeżenie zabrali z niej po jednej rzeczy.. Witaj na stronie Felixa, Neta i Niki!. Autor cyklu powieści Felix, Net i Nika.. Rafał Kosik.. Nowoczesny świat tradycyjnych wartości w powieści Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi 13 Temat 4.Miała siostrę bliźniaczkę .. Co Nika dostała pod choinkę?. Razem z ojcem stworzył program AI, który nazywa się Manfred.. Na szczycie jakiego budynku Felix, Net i Nika stali po wygranej walce z Mortenem?. Pewnie jego rodzice zmienili mu imię, bo czemu nauczyciele zwracają sie do niego Net, a nie np. Konstanty (zakładając że to mogłoby być jego prawdziwe imie) Nika - Czytałam kiedyś na forum fanklubu FNiN, że są różne wersje jej imienia, Dominika, Monika i Weronika.Test z części 1-2, czyli "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" i "Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa"..

Jak ma na nazwisko Net.

Studiował architekturę na Politechnice Warszawskiej, ale przerwał studia, by wraz z żoną Katarzyną założyć agencję reklamową Powergraph (później przekształconą w wydawnictwo), w której jest dyrektorem kreatywnym i grafikiem.. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze!Forum Felix, Net i Nika FanClub - Rafał Kosik.. Kto jest autorem serii Felix, Net i Nika?. a) Nie b) Tak 3) Ile bohaterowie mają lat?. Mieszka w półtorapokojowym mieszkaniu na trzecim piętrze starej kamienicy na Pradze.. Na szczycie jakiego budynku Felix, Net i Nika stali po wygranej walce z Mortenem?. prof. Stefana Kuszmińskiego.. Pierwsza książka z cyklu Felix, Net i Nika, wydana w listopadzie 2004 r. przez Powergraph.. Autorem cyklu ,,Felix, Net i Nika" jest.. Krzysztof Rosik.. Felix, Net i Nika, za pośrednictwem Manfreda prosili go wielokrotnie o pomoc, m.in o obróbkę zdjęć z imprezy sylwestrowej.. Co Nika dostała pod choinkę .Tutaj możesz przetestować swoją wiedzę na temat serii książek Rafała Kosika pt. Felix, Net i Nika.Felix, Net i Nika - cykl książek science fiction dla dzieci i młodzieży, autorstwa Rafała Kosika, wydawanych przez wydawnictwo Powergraph.Opowiada o przygodach trójki tytułowych młodych przyjaciół - Felixa Polona, Neta Bieleckiego oraz Niki Mickiewicz - uczęszczających do warszawskiego gimnazjum im..

Jak ma na nazwisko sąsiad Felixa?

Vidoktor mieszkał w komputerze który jest 1000 razy wolniejszy od najszybszego komputera świata .Test z lektury " Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Rysuje również rysunki satyryczne.. Obecnie jest uczniem Gimnazjum im.. chomik8.. po 1. w trzeciej 14 - rozpoczęcie następnego roku szkolnego w czwartej - 14 - od Halloween ten sam rok co w 3. części w piątej i szóstej - obitalny spisek 1 i 2.- 14/15 lat- od Sylwestra przez kilka tygodni w siódmej 15 - ferie w ósmej - też 15 - ten sam rok w dziewiątej - 15/16 - nie pamiętam w dziesiątej - podobnie jak w 9. w .1) Jaki Net ma kolor włosów a) Rudy b) Blond c) Brązowy d) Zielone 2) Czy Nika ma rodziców?. Morten wykorzystał kod źródłowy Vidoktora i stał się jego złą kopią.. Vidoktor i Manfred nie darzą się jednak sympatią.. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się , aby dołączyć do fanklubu Felixa, Neta i Niki i móc pisać w wątkach na forum i czacie!Felix - Feliks Net - Nie wiadomo, sam autor powiedział, że nie wie jak nazywa się Net.. Mieszka na ostatnim piętrze dwudziestopiętrowego apartamentowca w Warszawie.. Tom 15 autorstwa Kosik Rafał , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 28,72 zł .. Dlaczego ojciec Felix'a stworzył aparat do gaszenia zapałek?. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Felix, Net i Nika #1 - Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Autor: Rafał Kosik Wydawnictwo: Powergraph Miejsce wydania: Warszawa Wydanie polskie: 11/2004 Liczba stron: 376 Format: 140x210 mm Oprawa: twarda ISBN: 83-921466--3 Wydanie: I Cena z okładki: 33,90 złFelix, Net i Nika - Rafał Kosik..

Jak miał na nazwisko właściciel odlotowego poloneza ...Nika Mickiewicz to jedna z głównych bohaterów serii książek "Felix, Net i Nika".

Przeczytaj recenzję Felix, Net i Nika oraz koniec świata jaki znamy.. Opowiada o przygodach trójki przyjaciół z pewnego warszawskiego gimnazjum.Jak dzieci nazywał sztucznego kościotrupa na strychu?. Bez problemu włamie się do szkolnej bazy komputerowej, napisze program na zapętlenie kamery, a nawet stworzy program zdolny połączyć sen z jawą, jak miało to miejsce w książce Felix, Net i Nika oraz Pałac Snów.. Co się stało z rodzicami Niki?. 4 days ago by.Książka Felix, Net i Nika oraz koniec świata jaki znamy.. Jego pasją jest informatyka.. Jak miał na imię AI, stworzony przez Neta?. Witaj na forum!. Jego tata jest inżynierem - wynalazcą, konstruktorem, zaś mama - dyrektorem marketingu w bardzo dużym banku.Rodzina Niki Mickiewicz.. Jak miał na imię pies Felixa?Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test wiedzy.. a) 10 b) 12 c) 16 d) 14 e) 13 f) 15 4) Gdzie bohaterowie mieli swoją kryjówkę a) W szkole na strychu b) Pod drzewem c) W piwnicy 5) Jak sie nazywa pies Felixa a) Caban b) Caleb c) Ruben d) Max 6) Najlepszy/nalepsi przyjaciel'e Niki to?Przekonaj się, jakie nazwisko do Ciebie pasuje!Życiorys.. Na jakich zajęciach Net udawał, że jest kompletnym głąbem?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt