Quiz do lektury chłopcy z placu broni

Pobierz

Powodzenia!. Test sprawdzający znajomość treści lektury "Chłopcy z Placu Broni" Ferenca Molnara.. 1) Nemeczek widział jak a) dozorca - Słowak zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. ZAPISZ SIĘ!. 2.Jakie oddziały walczyły ze sobą ?. Jak nazywał się przywódca chłopców z Placu Broni?. Test z lektury "Chłopcy z Placu Broni" Ferenca Molnára składa się z 23 pytań, na które odpowiedź powinien znać każdy, kto przeczytał książkę.. Poniżej znajdziesz listę pytań z lektury Chłopcy z Placu Broni, które mogą Ci się przydać do …Witaj na stronie Quizz.pl.. 6th - Professional …Test z lektury "Chłopcy z Placu Broni" (Ferenc Molnar).. W tym quizie znajdziesz pytania dotyczące lektury "Chłopcy z …Chłopcy z Placu Broni - quiz.. W jakim mieście?). Czym …Co powinieneś wiedzieć/znać po tej lekcji: 1.. Zapraszamy również do drugiego Quizu z tej …Chłopcy z Placu Broni - quizy.. Sprawdź się!. Drogi uczniu, zapoznaj się z informacjami zamieszczonymi w prezentacji …Pytania z Lektury ,, Chłopcy z Placu Broni '' 1.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Chłopcy z Placu …Quiz: Chłopcy z Placu Broni - test znajomości lektury.. Część 1.. Gdzie rozgrywa się akcja powieści?. Test składa się z 12 pytań.. Świadomie nie zmieniłem tytułu, jakim opatrzyła Janina Mortkowiczowa t ę powie ść, gdy Ŝ przez 75 lat i przez blisko 20 wyda ń … Opisuję bohaterów książki..

quiz z lektury Chłopcy z placu broni.

b) Feri Acz zabrał chorągiewkę z Placu …Chłopcy z Placu Broni - test - Quiz.. Wojna dwóch grup węgierskich chłopców mieszkających w Budapeszcie.. 21 pytań dotyczy wydarzeń i bohaterów …Start studying ,, Chłopcy z placu Broni,, - klasa 5. b) Feri Acz zabrał chorągiewkę z …Poniżej przedstawiamy potencjalny opis quizu/testu o chłopcy z placu broni test.. Jak nazywał się przywódca Czerwonoskórych?. Jeden z …Związek Zbieraczy Kitu 10.Zostawić kartkę z napisem "Tu byli chłopcy z Placu Broni" 11.Trzykrotnie 12.Cygarami 13.Nemeczkowi 14.Musieli wejść do wody po …Quiz wiedzy z lektury "Chłopcy z Placu Broni".. Chłopcy z Placu Broni .. Rozwiąż …Pytania i odpowiedzi do lektury Chłopcy z Placu Broni (.. Zapraszamy również do drugiego Quizu z tej lektury Chłopcy z Placu Broni.Test wiedzy z lektury Chłopcy z Placu Broni (Ferenc Molnár).. U góry znajdziesz quiz Chłopcy z placu broni test.Sprawdź co wiesz o lekturze Chłopcy z placu broni test.. Sprawdź …Test z lektury ''Chłopcy z Placu Broni'' Ferenca Molnara dla klasy 4 szkoły podstawowej.Quiz Chłopcy z placu broni - Test.. Wiem, gdzie rozgrywają się wydarzenia.. Pytania testowe mają za …Najbardziej kompletny test z lektury Chłopcy z Placu Broni jaki znajdziesz w sieci.. Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Chłopcach z placu broni!. Test ze znajomości lektury szkolnej Ferenca Molnara pod tytułem "Chłopcy z Placu Broni"..

Jak …Quiz wiedzy z lektury "Chłopcy z Placu Broni".

1) Nemeczek widział jak a) dozorca - Słowak zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Test: Najlepiej wśród chłopców gwizdał: a) …Nacobezu do lektury PRZYGODY BOHATERÓW.. Zaznacz, aby zobaczyć wynik.. Przewiń.. 0%Chłopcy z Placu Broni - - Test.. #test wiedzy, #test, #książki i komiksy, #lektury szkolne …Chłopcy z Placu Broni.. Chłopcy z Placu Broni to powieść pisarza Ferenca Molnára, którą pamiętają jako lekturę szkolną również Wasi rodzice.Opis testu.. 3.Gdzie spotykali się …Projekt: Lapbook na podstawie lektury" Chłopcy z Placu Broni" Nacobezu: W lapbooku nie wklejamy kserówek, piszemy, rysujemy samodzielnie, wykorzystujemy różne …Chłopcy z Placu Broni | Inne lektury • streszczenie • bohaterowie • opracowanie • test.. ( przedstawiam …Chłopcy s ą bowiem z Placu Broni!. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Sprawdź, jak dobrze znasz historię Janusza Boki i jego przyjaciół!. Test składa się z 12 pytań.. Jaka jest geneza "Chłopców z Placu Broni"?. Kto był przywódcą chłopców z Placu …W tym quizie znajdziesz pytania dotyczące lektury "Chłopcy z Placu Broni"!. Kto został wybrany przewodniczącym Chłopców z Placu Broni?. Kiedy rozpoczyna się akcja książki, bohaterowie przebywają w: Chłopcy z Placu Broni - test z lektury DRAFT..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt