Przeczytaj trzy teksty na temat śniadań

Pobierz

a)Jakie wydarz dokonania historyczne zostały w nich opisane.. Przeczytaj tekst, a następnie wykonaj - Zadanie 1: Słowa na czasie 1 - strona 141 Wypisz w zeszycie z podanego fragmentu rzeczowniki we wskazanych formach.Zadanie 5.. Podręcznik (język polski) cz. 3.. Wstaw owoce do piekarnika rozgrzanego do 175 stopni Celsjusza, piecz aż owoce zmiękną i posypka stanie się chrupka.. Poszukaj w Internecie informacji o Dzwonie Zygmunta w Krakowie.. Wpisz rozwiązania do tabeli.. Zaznacz X, które zdania są zgodne z treścią tekstu (R), a które nie (F) 1.1.. Używaj długopisu/pióra tylko z czarnym tuszem/atramentem.. Na tej stronie oraz na karcie odpowiedzi wpisz swój numer PESEL't / in / tables / any /.. Odpowiedz na pytania zgodnie z treścią tekstu.pytania do wyrażeń przyimkowych.. Wpisz odpowiednią literę w każdą kratkę.. 4.2.Przeczytaj tekst na temat młodej podróżniczki Cassandry i zaznacz właściwą odpowiedź.. Do każdego zdania dopasuj właściwą część tekstu.. Wstaw zdania A-E w luki 1 -3, tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.Przeczytaj tekst.. 2) Wykonaj ćw.2 str.31.. Przeczytaj poniższy tekst.. B: Nie jest zadowolony.Przeczytaj informacje .. Odpowiedź:1 t2 f3 f4 f5 t6 tWyjaśnienie: Przeczytaj tekst na temat śniadań które Piotr jada w ciągu tygodnia a następnie wpisz tytuł obok zdań prawdziwych i f false obok zdań fałszywych Tekst i zdania w załącznikuOpracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych..

(0-3) Przeczytaj trzy teksty na temat pieczywa.

Przeczytaj także: Dieta w dnie moczanowej - jadłospis - dzień 2 Dieta w dnie moczanowej - jadłospis - dzień 4Przeczytaj tekst, który został podzielony na trzy części (A-C), oraz zdania go dotyczące (4.1.-4.4.).. PRZYKŁAD Tradycją I Gimnazjum w Gdańsku są cykliczne akcje dla młodszych kolegów ze Stowarzyszenia "Na Tak".Trzyha - Na ten sam temat - tekst piosenki, teledysk, tłumaczenie.. Aby zatrzymać czytanie tekstu na głos przez funkcję Przeczytaj na głos, naciśnij Ctrl lub klawisz .Warto jednak pamiętać, że gotowe teksty na podryw, dobre lub śmieszne, działają niezwykle rzadko #LETNI PODRYW #UWODZENIE #WAKACYJNY FLIRT #TEKSTY NA PODRYW #Norbi #Magdalena Antosiewicz #Eliza GwiazdaZadanie 9.. Zakreśl literę A, B albo C.. Przeczytaj czytankę jeszcze raz i zdecyduj czy zdania są prawdziwe czy fałszywe.. Sprawdź cel, warunki przechowywania lub dostępu do nich w Polityce Prywatności.1 TEST 1/WERSJA 1 Zadanie 1 (1-8) Przeczytaj tekst i zdania (1-8).. Uwaga: jedna część tekstu pasuje do dwóch zdań.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. (0-3) Zdecyduj, o czym jest każdy tekst (9.1.-9.3.).. 1) Przeczytaj czytankę ze str. 31.. Poznajcie kobietę, której wyczyn już wkrótce może znaleźć się w Księdze Rekordów1.. Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania 10.1-10.4 Zgodnie z jego treścią.Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania..

(0-3) Przeczytaj trzy teksty na temat pielęgnacji włosów.

Potem kliknij wiersz tekstu lub przeciągnij palcem po obszarze na ekranie.. 4 Przeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania.. 3) Wykonaj ćw.3 str.31.. Dla chętnych.. 4) Zwróć uwagę na wyróżnione słowa w czytance.Przeczytaj tekst i odpowiedz krótko na pytania do tekstu.. Innym przykładem jest fragment korespondencji SMS-owej: A: Czy Michał przypadkiem nie narzekał na nauczyciela chemii?. Wpisz odpowiednią literę w każdą kratkę.. Kopalnia soli w Wieliczce jest jedną z najstarszych kopalni w Europie.. Ułóż i zapisz trzy pytania do tego tekstu.. Pamiętaj, że zapisy w brudnopisie nie będą oceniane.. Przepisz do zeszytu fragment tekstu Podręcznik str. 100.. Przewodnik po klubach LGBT w PolscePortal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Przeczytaj tekst, a następnie zaznacz pawda lub fałsz.. trzeba czytać teksty, a na stronie zrobić się tego nie da.. 2009-09-21 15:03:26 Krótki tekst , przeczytaj , oceń ^^ 2013-01-21 10:50:00 Przeczytaj tekst żródłowy dotyczący handlu pomiędzy .Uwaga: jedna część tekstu pasuje do dwóch zdań.Przeczytaj tekst, który został podzielony na trzy części (A-C)..

Dopasuj do każdego z nich właściwy temat (A-D).

NA PODBÓJ ŚWIATA Skończyła niedawno 27 lat, pochodzi z onnecticut, a jej historia z pewnością zaciekawi każdego.. Przeczytaj teksty na różne tematy i podkreśl - zgodnie z przykładem - poprawną formę wyrazów podanych w nawiasach.. Aby zapewnić najwyższą jakość usług wykorzystujemy informacje przechowywane w przeglądarce internetowej.. Z takiej analizy "on the fly" wiadomo, że hasło tapeta można rozwinąć o "tapetę papierową".. Następnie zadaj swoje pytania koleżance lub koledze .. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Zadanie 5.. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C. Dopasuj je do luk 1-3 i podkreśl w nich wyrazy, które pomogły Ci zidentyfikować miejsce zdań w tekście.. 15 maja nasza klasa, czyli 2 c, wzięła udział w niezwykłej uroczystości otwarcia nowego osiedlowego placu zabaw.. Pomożesz?. W podziemnych komnatach odbywają się także koncerty muzyczne.Na ekranie dotykowym: w prawym dolnym rogu, obok godziny, kliknij Przeczytaj na głos .. Mogą Cię one naprowadzić na kwestie, które wypada zawrzeć w swoim tekście.. Teksty do zadań od 1. do 3. zostaną odtworzone z płyty CD.. Jeszcze 20 lat temu wydobywano tam sól.. Piątek 03.04.2020 r. Temat: Odwiedzamy muzea.. Przeczytaj na koniec cały tekst jeszcze raz.Polecenie- Przeczytaj tekst jeszcze raz i uzupełnij tabelę..

Sprawdź słowa piosenki Na ten sam temat Trzyha, zobacz teledysk.

Poczytaj o tym.. Wybierz zdanie, które najlepiej pasuje do tej kawiarni.. Wpisz rozwiązania do tabeli.Przeczytaj komentarze unieszczone na forum internetowym (a-c) oraz pytania ich dotyczące(1_4).do każdego pytania dopasuj właściwy komentarz.jeden .Tekst 1.. Pisz czytelnie.. Dziś kopalnia została zamieniona w muzeum.. Proszę pani, która godzina?. Przeczytaj tekst i obejrzyj ilustracje str. 102, 103. b)Wskaż na mapie świata (podręcznik str.16) opisane miejsca c)Podaj imie i nazwisko podróznika, od którego imienia nazwano lad odkryty przez Kolumba.. W sugestiach natomiast pojawiła się fraza "na flizelinie".Gotową posypkę rozłóż równomiernie na wszystkie plastry.. d)Wpisz w kratki imiona i nazwiska slynnych podrózników,których dokonania opisano we .I.. Chromebook przeczyta na głos tę sekcję (każde słowo będzie wyróżnione).. Odpowiedz ustnie na pytania pod tekstem.. Cześć, Maćku!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt