Jak zachęcić kolegę do przeczytania książki opowieści z narnii

Pobierz

Powieść opowiada o rodzeństwie, które przeniosło się do krainy zwanej Narnią.Podróżniku w Czasie, przed Tobą pierwsze zadanie, musisz zdobyć i uważnie przeczytać książkę C.S. Lewisa Opowieści z Narnii.. Mam nadzieję, że zachęciłam Cię do sięgnięcia po nią.List do kolegi, w którym zachęcisz do przeczytania książki Szatan z siódmej klasy.. Zawsze odkrywam w nich coś nowego.. Ostatnio czytałam książkę pt. ,,Ania z zielonego wzgórza'' i mam pragnienie zachęcić Ciebie do zrobienia tego samego co ja.. Znajdziesz ją w szkolnej bibliotece.. .Na wstępie mojego listu chciałabym Cię serdecznie pozdrowić.. Były tam rozdziały śmieszne, wzruszające, wesołe przy niektórych łza zakręciła mi się w oku.. Wtedy zostaje okradziony.wypracowanie ''opowieści z narni '' Autor: przyroda100, 2013-04-17 14:48:19 Dodaj do: wypracowanie ''opowieści z narni '' Rozwiązania (0) Dodaj rozwiązanie.. Home.Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Napisz krótkie zachęcenie do przeczytania książki "Opowieści z Narnii ''.Napisz list do koleżanki,którą zachęcisz do przeczytania "opowieści z Narnii" (proszę na dzisiaj)Napiszę list do czytelnikow w którym zachęce do przeczytania książki "Opowieści z Narnii" min 20 zdań podam co najmniej 5 argumentów.. Sama przeczytałam ją i nie mogłam się od niej oderwać.. Wydawnictwo: Media rodzina.. Zachęcam Cię do przeczytania książki pt. (np.)"Opowieści z Narni: Lew, czarownica i stara szafa, ponieważ książka jest fantastyczna, a wiem, że takie lubisz..

Zachęć w kilku zdaniach koleżankę lub kolegę do przeczytania książki "Opowieści z Narnii".

Tę lekturę niedawno omawialiśmy.. Podczas czytania powieści nanoś uwagi i spostrzeżenia.. Wzbudziła we mnie wiele niezapomnianych wrażeń , skłoniła do przemyślenia zachowania Edmunda , który zdradził własne rodzeństwo wierząc Białej Czarownicy.Chciała bym zachęcić Was do czytania książki pt. piszę do Ciebie, ponieważ wiem, że są wakacje i masz dużo czasu.. Ta seria to absolutny klasyk literatury dziecięcej i jedna z tych pozycji dzięki którym można skutecznie zarazić młodego człowieka czytaniem.Książką, którą dzisiaj opiszę jest trzecia część "Opowieści z Narnii" Uważam, że cała seria jest typową fantastyką.Zachęcam do przeczytania jej te osoby, które gustują w tym gatunku.. Najbardziej podobał mi się rozdział, w którym Pinokio dostaje od Ogniojada Pięć złotych monet, ale zamiast zanieść je ojcu, idzie z Lisem i Kotem na Pole Cudów.. .Książka ta opowiada o dziewczynce o imieniu Ania, jak wskazuje na to tytuł, która wiedzie swoje smutne życie.Szukam listu do koleżanki żeby zachęcić do przeczytania książki pod pt ,, opowieści z narni lew czarownica i stara szfa olenka200303 7.09.2014r.Teraz wydaje mi się, że chyba jeszcze nie dojrzałam do "Opowieści z Narnii"..

opowieŚci o narnii sĄ wspaniaŁe i wciĄgajĄce.

dla tych, ktÓrym nie chce siĘ czytaĆ, proponujĘ wersjĘ filmowĄ (jedna czĘŚĆ byŁa krĘcona w naszych gÓrach stoŁowych .. "Opowieści z Narnii" są jak Harry Potter - można je czytać w każdym wieku.. 4 zacheta skierowana bezposrednio do kolegow Prosze pomozcie mam to na jutro.Napisz list do kolegi zachęcający go do przeczytania wybranej książki.. Rób to na mapie myśli, którą dołączam do listu.1.. Szukaj.Pomocy !. S. Lewisa, która ukazała się w 1950 r. Inspiracją dla Lewisa jak sam zaznacza był obraz fauna idącego z paczkami i parasolem przez zaśnieżony las.Opowieści z Narnii to siedem ciekawych opowiadań dla dzieci, które zostały napisane w 1949-54 i mimo upływających lat jest ciągle czytana zarówno przez dzieci jak i dorosłych.. plisssssss Na teraz Dam najOpowiesci z Narni Lew , czarownica i stara szafa zadanie z polaka wejdzcie prosze.. Nie wachając się ani chwili, weszła do szafy i zanurzyła się w futrach, z rozkoszą wtulając w nie twarz…" Masz racje, to jest fragment z książki.Napisz list do kolegi w którym zachęcisz do przeczytania Kłamczuchy List zachęcający do przeczytania Kłamczuchy List zachęcający do przeczytania książki Napisz list zachęcający do przeczytania Kłamczucha Napisz list zachęcający do przeczytania Kłamczuchy Zachęć do przeczytanie książki Kłamczucha Napisz list do kolegi zachęcający do przeczytania Kłamczuchy W formie listu zachęć do przeczytania książkiDroga Kasiu!.

2 Zobacz odpowiedziNapisz list , w którym zachęcisz dorosłych do przeczytania książki ,, Opowieści z Narnii".

Wiem, że nie lubisz czytać.. To trochę jak spotkanie ze starym przyjacielem, bo książki to przecież .przeczytania ksiĄŻki "opowieŚci z narnii" c. levisa.. Czwórka rodzeństwa Piotr, Zuzanna, Edmund i Łucja przeżywali tam wspaniałe przygody.Napisz list do kolegi, w którym zachęcisz go do przeczytania książki Opowieści z Narni - zadania, ściągi i testy - Zapytaj.onet.pl.. Były to przeważnie futra, a trzeba wam wiedzieć, że dl Łucji nie było nic milszego nad zapach i dotyk futer.. Lew, Czarownica i stara szafa.. Tym razem jednak całą noc wertowałam kartki, bo tak byłam ciekawa, jak się skończy ta historia.. Chwilami wzrusza, przeraża, lecz przede wszystkim jest niezwykle wciągająca i zabawna.. Jak wiesz, czytanie nie jest moją mocną stroną.. Seria: Opowieści z Narnii #1. narnia to magiczna kraina, w ktÓrej wszystko moŻe siĘ zdarzyĆ.. Potrzebuję wypracowanie z Opowieści z Narni.Tytuł: Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa.. Zacznę od początku.Moim zdaniem warto przeczytać opowieści z narnii ponieważ dzieją się tam niesamowite i magiczne rzeczy .. "Przygody Tomka Sawyera" to niewątpliwie książka godna polecenia - książka, którą czyta się z zapartym tchem, z niecierpliwością czekając na dalszy rozwój akcji.. Zachęć w kilku zdaniach koleżankę lub kolegę do przeczytania książki "Opowieści z Narnii"..

Książka C.S. Lewisa pt. ,, Opowieści z Narni" jest bardzo ciękawą opowieścią .

Link do opinii AMJ1986 Przeczytane: 2011-01-04 , Ocena: 6, Przeczytałam , 100 książek BBC - przeczytane , Ilość stron: 182. , jest wiele czĘŚci tej ksiĄŻki.. Teraz chyba jeszcze nadal jestem za mało dojrzała, ale może kiedyś się to zmieni.Lew, czarownica i stara szafa - to pierwsza część sagi "Opowieści z Narnii" autorstwa C. Uzasadnij.. pktów: ./5 Ocena: .. Podpis n-la:./rodzica.. Wybierz jeden z tematów i napisz wypracowanie liczące ponad połowę wyznaczonego miejsca.Pan Kleks miał na imię Ambroży, a Mateusz był szpakiem, który potrafił doskonale mówić, choć wypowiadał tylko końcówki wyrazów.Zadanie: list zachęcający kolegę do przeczytania książki Rozwiązanie:droga kasiu na wstępie mojego listu, bardzo dziękuję ci za przysłane zdjęcia są naprawdę piękne, a twoja malutka siostrzyczka wygląda na nich jak królewna przepraszam także, że tak długo nie odpisywałam nie widziałyśmy się już dwa tygodnie, dlatego chciałabym ci .Kiedy zajrzała do środka, zobaczyła rząd wiszących płaszczy.. Opowieści z Narnii autorstwa C.S. Levis.. 2.tematyka.. poleca 81 % .. Kiedy je czytałam byłam "za stara" żeby traktować je jako bajeczkę, natomiast zbyt mało dojrzała, żeby zrozumieć ich głębszy sens.. ;rozgrywają się tam bardzo fascynujące wydarzenia .Gdy opowieści z narnii była moją lekturą to ona jest u mnie na 1 miejscu 1.wciągająca 2.nie nudzi (czyli jeden rozdział nie jest długi i nie jest słowo do słowa rozpisane) 3.jest ciekawaPrzykład: Droga Natalio!. mam napisać list do kolegi koleżanki zachęcający przeczytanie książki Opowieści z Narnii ''Lew,Czarownica i stara szafa" - zadania, ściągi i testy - Zapytaj.onet.pl.. 3.uzasadnienie wyboru ksiazki -twoje wrazenia..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt