Jak opisać obrazka po angielsku

Pobierz

To tak naprawdę wprowadzenie do opisu obrazka.. MOTYW OBRAZKA.. Ważne słownictwo w kategorii Opisywanie obrazka po angielsku.Opis obrazka po angielsku « poprzedni następny .. Trzeba się skupić na tym co się rzuca na pierwszym planie i nawet jak jest tylko chłopiec z piłką to trzeba bajerować dlaczego jest wesoły może właśnie wygrał mecz itp. Warto robić sobie takie ćwiczenia one bradzo pobudzają do myślenia po angielsku, ja często sobie robię .Za sam opis obrazka możemy dostać maksymalnie 2 punkty.. Zapraszamy do lektury.Opis obrazka po angielsku przydaje się nie tylko do egzaminu maturalnego.. Dziś podpowiadamy, jak świetnie poradzić sobie z niemal każdą fotografią na maturze.. izvoru47 i 10 innych użytkowników uznało tę odpowiedź za pomocną.Zespół Gettin' English przygotował dla Ciebie przykładowy opis obrazka wraz z przykładowymi odpowiedziami na zadane pytania.. Jak jednak zabrać się do opisywania obrazka po angielsku i jak taki opis wygląda?. Co za tym idzie każdy maturzysta powinien mieć to zadanie opanowane do perfekcji.. Matura już tuż tuż!. opisu obrazka również .Odp: Opis obrazka po angielsku.. Opis obrazka po angielskuOpisywanie obrazka po angielsku - najważniejsze słówka angielskie.. Ale jest to też świetne ćwiczenie na utrwalenie słownictwa i czasów gramatycznych!. Wszystkie lekcje, fiszki, quizy .Opis obrazka po angielsku - wzór, zasady, przydatne zwroty.Poniżej przedstawiamy przykładowe opisy wakacji po angielsku..

Zapisane.Opis obrazka po angielsku.

Na pozór proste zadanie, może okazać się tym najtrudniejszym.. Umiejętność opisania obrazka po angielsku bardzo przyda ci się na maturze ustnej.. Na początku musisz podać najbardziej ogólne informacje na temat tego, co przedstawia zdjęcie: przede wszystkim kogo np. The photo shows two young people in a park.Opis obrazka po angielsku: szkoła.. Opis rozpocznij od tradycyjnie wykorzystywanego zdania: " In the picture there is. ". lub " In the picture I can see.profile.. Jeżeli maturę mamy już dawno za sobą (albo przed sobą:-) ) to lekcja dot.. Wykorzystując nową wiedzę w praktyce, otrzymasz świetny wynik.. Opis obrazka - przykład 1 Opis obrazka - przykład 2Opis obrazka - przykład 6.. Opis domu/mieszkania po angielsku.. Wystarczy 3-5 zdań.. Zwróć uwagę na szczegóły - tło, kolory, etc. Pamiętaj że należy przechodzić od ogółu do szczegółu,.. Nie odkładaj powtórki na ostatni dzwonek.Opis obrazka po angielsku - o czym należy pamiętać 1.. Przy okazji podawania ogólnego opisu obrazka warto jest określić porę dnia przedstawioną na ilustracji..

Opis miasta po angielsku.

Dziś mam dla Was drugi wpis dotyczący matury ustnej - w ubiegłym tygodniu przyglądaliśmy się temu, jak przygotować się do pytań wstępnych i odgrywania ról, a dziś przed nami opis obrazka i odpowiedź na związane z nią pytania.. Skup się, skoncentruj i pokrótce zaplanuj to co będziesz mówić.. Przykład opisu do obrazka w języku angielskim z tłumaczeniem na język polski.Opis osoby po angielsku.. Zdania i wyrazy dla opisów po angielsku, które na pewno Ci się przydadzą - The photo shows.. - To zdjęcie pokazuje.Możesz także podzielić opisywanie obrazka na maturze z angielskiego na 5 etapów: Opis motywu obrazka.. Najlepiej zadawaj sobie podobne pytania do każdego obrazka, np. co jest na pierwszym planie, co na drugim, ilu jest ludzi, jak wyglądają, w co są ubrani.. Skup się i dokładnie przeanalizuj obrazek.. SZCZEGÓŁY .Kolejną ważną zasadą przy opisywaniu obrazka po angielsku jest to, iż powinniśmy zwrócić uwagę na to, gdzie i co znajduje się na poszczególnych częściach ilustracji.. Życzymy sukcesów w nauce języków obcych oraz egzaminach z nimi powiązanych!. Zdania muszą być w Present Continuous i muszą zawierać: ~opis miejsca, ~opis danych osób.. Opis obrazka po angielsku: szkoła.. PORA DNIA.. Na początku ogólnie określmy co przedstawia obrazek..

Opis wakacji po angielsku.

Przykład opisu zdjęcia w języku angielskim, na którym mała dziewczynka siedzi na kanapie ze swoim psem znajdziesz tutaj.. szkołe zaczynam o 8:00, a kończę najczęściej o 14:20 .Zostań patronem kanału: Możesz też wesprzeć kanał przelewając dowolne środki z dopiskiem 'darowizna' na .OPIS OBRAZKA PO ANGIELSKU OPIS OBRA.. « Odpowiedź #10 dnia: Listopad 13, 2017, 09:20:37 pm ».. It could be also a park.Lekcja 40 - opis obrazka, porównanie, lokalizacja.. Powiedzmy więc, co widnieje po lewej stronie, prawej stronie, na dole, na górze, w samym środku, a także co dostrzegamy w tle.Przykładowe opisy obrazka wraz z tłumaczeniem Opis obrazka po angielsku - wzór nr 1.. Pamiętaj, żeby zawsze podać trzy informacje: Zyskaj dostęp do setek lekcji przygotowanych przez ekspertów!. The photograph shows a family.Opis obrazka składa się tylko z kilku zdań, nie musisz się rozpisywać.. To dobra opcja na ćwiczenie mówienia w języku obcym.. Musimy odpowiedzieć na pytanie: Kogo przedstawia.. Opis tego drugiego obraza.. Opis obrazka rozpocznij od tradycyjnego zwrotu "In the picture I can see…", "In this picture I can see" lub "In the.. 3. jak napisac opis obrazka po angielsku i jakich zdań powinno się używać?Poniżej przedstawiamy kilka wskazówek odnośnie opisywania obrazków w języku angielskim..

Opis dnia po angielsku.

Ja zawsze od tego zaczynałam opis obrazka na angielskim.. 5 punktów), przyznawanych na koniec egzaminu za ogólne umiejętności językowe i płynność wypowiedzi.Kochaneczki!. Opis obrazka jest jednym z najważniejszych zadań maturalnych podczas ustnej matury z j. angielskiego .. ~co dane osoby robią.. J ednym z zadań na egzaminie ustnym jest opis obrazka po angielsku.. Mam nadzieję, że u Was praca wre i że przygotowania idą pełną parą.. Oto kilka przydatnych zwrotów do opisu obrazka po angielsku: Po pierwsze określ, co widzisz na obrazku .Poniżej znajduje się 15 różnych przykładowych opisów obrazków po angielsku, przydatnych nie tylko do matury z angielskiego, ale i FCE..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt