Uzupełnij dialog wpisując w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi wykorzystaj wyrazy podane w naw

Pobierz

Wykorzystaj wyrazy podane w nawiasach, ale nie .. Wpisz w każdą lukę 6.1.. Question from @Asiaasia656565 - Gimnazjum - Język angielskiUzupełnij zdania 1.-4.. Wpisz w każdą lukę (1.-3.). Wpisz w każdą lukę (7.1.-7.3.). Wysłuchaj i wpisz brakujące wyrazy w notatkę .. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby .. Wykorzystaj wyrazy podane w nawiasie, ale nie zmieniaj ich formy.. Ćwiczenia do klasy 8 zadanie 2 strona 15.. Wykorzystując wyrazy podane drukowanymi literami, uzupełnij każde zdanie z luką, tak abyUzupełnij dialog.. Uwaga!. Wykorzystaj wyrazy podane w nawiasie, ale nie zmieniaj ich formy.. -2.3) brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Wpisz w każdą lukę (6.1.-6.2.). Uzupełnij zdania 3.1.-3.6. należy uzupełnić w języku angielskim.. -2.3) brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Liczba zadań: 4. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Wykorzystaj w odpowiedniej formie wyrazy podane w nawiasach.. brakujący fragment wypowiedzi, aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Wpisz w każdą lukę (6.1.-6.2.). Uwaga!. Uwaga!. I'm Michelle.Uzupełnij dialogi.. Wykorzystaj w odpowiedniej formie wyrazy podane w nawiasach.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Wpisz w każdą lukę 6.1.-6.3. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty..

Uzupełnij dialogi wpisując w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi.

W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy, wliczając w to wyraz już podany.Uzupełnij dialog.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Wykorzystaj wyrazy podane w nawiasie, ale nie zmieniaj ich formy.. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.Uzupełnij dialogi.. Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne :Uzupełnij dialog, wpisując w każdą lukę jeden wyraz.. Wpisz w każdą lukę (2.1.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy, wliczając w to wyraz już podany .Reakcja na sytuacje, uzupełnienie dialogów.. powyżej.. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Wykorzystaj wyrazy podane w nawiasie, ale nie zmieniaj ich formy.. Wykorzystaj wyrazy podane w nawiasie, ale nie zmieniaj ich formy.. Nie należy zmieniać kolejności podanych wyrazów, trzeba natomiast - jeśli jest to konieczne - dodać inne wyrazy, aby otrzymaćUzupełnij dialog.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów.4.. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Liczba zadań: 4.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Wpisz w każdą lukę (1.1.-1.6.).

Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.

Uzupełnij dialog.. Wykorzystaj wyrazy podane w nawiasie, ale nie zmieniaj ich formy.. Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.Uzupełnij dialogi, wpisując w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. brakujące fragmenty wypowiedzi,tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.Wykorzystaj wyrazy … podane w nawiasie, alenie zmieniaj ich formy.Uzupełnij dialogi, wpisując w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. Wpisz w każdą lukę (6.1.-6.2.). Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Uzupełnij dialog, wpisując w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi, Wykorzystaj wyrazy podane w nawiasie,…Uzupełnij dialog Wpisz w każdą lukę 1-4 brakujący fragment wypowiedzi tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst Wykorzystaj wyrazy podane w nawiasach Ale nie zmieniaj ich formyUzupełnij dialog.. 5 pkt za rozwiązanie + 3 pkt za najlepsze rozwiązanie - 27.1.2020 (4:15) - przydatność: 25% - głosów: 12.Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o 1 Uzupełnij dialogi..

Wpisz w każdą lukę 1-3 brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.

Wpisz w każdą lukę w poprawnej formie jeden wyraz.. Uzupełnij dialogi.. X: Hi Mark, sure.Wpisz w każdą lukę brakujący : fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne .. Uzupełnij dialog.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Pierwsza litera tego wyrazu została już podana.. Wpisz w każdą lukę(4.1.-4.3.). Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Dia…Uzupełnij dialog.. Wykorzystaj wyrazy podane w nawiasie, ale nie zmieniaj ich formy.. Wykorzystaj wyrazy podane w nawiasach, ale nie zmieniaj ich formy.. Question from @Asisszu - Szkoła podstawowa - Język angielskiuzupełnij dialog wpisz w każdą lukę 9.1-9.3 brakujący fragment wypowiedzi tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst luki należy uzupełnić w języku angielskim w każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.Uzupełnij dialogi wpisując w każdą lukę brakujący fragment wypowiedziĆwiczenia do klasy 8 zadanie 2 strona 15.. Nie należy zmieniać kolejności podanych wyrazów, trzeba natomiast - jeżeli jest to konieczne - dodać inne wyrazy, tak aby otrzymać zdania logiczne i gramatycznie poprawne.. Wykorzystaj wyrazy podane w nawiasach, ale nie zmieniaj ich formy.. - 6.3. brakujący fragment wypowiedzi, aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Wykorzystaj wyrazy podane w nawiasie, ale nie zmieniaj ich formy..

Wpisz w każdą lukę (1-4) brakujący fragment wypowiedzi tak, aby otrzymać logiczne i spójne teksty.

Wpisz w każdą lukę (6.1.-6.2.). Wykorzystaj wyrazy podane w : nawiasach, ale nie zmieniaj ich formy.. zawartych w nagraniu uzupełnij luki w poniższej notatce.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.Uzupełnij dialog.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Uzupełnij dialogi.. 2012-04-19 15:53:03; 1.Uzupełnij dialog.. Luki należy uzupełnić w .Uzupełnij dialog.. Wykorzystaj wyrazy podane w nawiasie, ale nie zmieniaj ich formy.. Uwaga!. Can 6.1._____ look for it?Reakcja na sytuacje, uzupełnienie dialogów.. I'm looking for a book called 'Magnus Chase and the Gods of Asgard'.3 Uzupełnij dialog, wpisując w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Wykorzystaj wyrazy podane w nawiasie, ale nie zmieniaj ich formy.. Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.Uzupełnij dialog.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt