Przetłumacz fragmenty zdań na język angielski

Pobierz

Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.. ( Nigdy nie byłam ) .. to such an amazing concert !. Wpisujemy albo kopiujemy tekst do do górnego pola i klikamy przycisk "Przetłumacz".. 3.1.Wybieramy języki, z którymi translator ma pracować.. Question from @milcia203 - Język angielskiTłumacz online z języka angielskiego na język polski to bardzo prosta w obsłudze aplikacja dostępna w online.. Testy \ Język angielski \ Przetłumacz zdania na język angielski - 1; Przetłumacz zdania na język angielski - 1, test z języka angielskiego .Przetłumacz na język angielski - Przetłumacz zdania na angielski - Przetłumacz zdania - Przetłumacz na Angielski - Przetłumacz na Angielski.. Moim ulubionym owocem jest jabłko.Przetłumacz podane w języku polskim fragmenty zdań na język angielski.. Podłogi zostały umyte mopem .Test polega na przetłumaczeniu zdania na język angielski.. Szukaj Grupy Zadania Przeglądaj Zaloguj się Załóż konto.. Thanks (bardzo).. 1 (Zawsze traktowano mnie .Matura - Struktury leksykalno-gramatyczne - Tłumaczenie fragmentów zdań.. Na stronie znajdują się autorskie ćwiczenia leksykalne, gramatyczne oraz ćwiczenia dotyczące użycia .TŁUMACZENIE FRAGMENTÓW ZDAŃ 1 Przetłumacz fragmenty podane w nawiasach na język angielski, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania..

Przetłumacz części zdań na język angielski.

- 3.6., aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. Aplikacja działa na silniku Google.. Zadanie 16 1.. +4 głosów.. Napisz przeczenia do podanych zdań Ćwiczenie 11.. Piramidy są odwiedzane przed tysiące turystów.. Poszliśmy do kina w poniedziałek.. Wpisz litery A, B lub C .. Przetłumacz fragmenty zdań 1-10 na język angielski.. Zaczęliśmy lekcje o 8.. It was .. ( najtrudniejszy egzamin ) I've ever done.. zadanie dodane 8 grudnia 2010 w Język niemiecki przez użytkownika galoqwe (-180) [Gimnazjum]Tłumaczenie fragmentów zdań - Edukacja.. Podłogi są myte w naszym domu co dwa dni.. Dostępnego w 13 językach!. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. (Ile punktów) .. Zadanie jest zamknięte.. They (grają) basketball tomorrow - thePrzetłumacz na język angielski fragmenty podane w nawiasach, tak aby otrzymać zdania logiczne i gramatycznie poprawne.. ( uczyłem się języka niemieckiego ) when you rang.. Sprawdź Zobacz również wersję do druku: Engly.pl Platforma do nauki języka angielskiego online.. 2,432 wizyt.. Translator.eu tłumaczy na raz 1000 znaków tekstu (tekst średniej długości), jeżeli .Przetłumacz fragmenty zdań na angielski.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.. Tom ogląda telewizję po szkole..

9.Przetłumacz zdania na język angielski.

Jest to darmowa strona internetowa dostępna bez uprzedniej rejestracji w systemie.. Bezpłatna usługa Google szybko przetłumaczy słowa, zwroty i strony internetowe z polskiego na ponad 100 innych języków i odwrotnie.Moja szkoła Strona mojego profilu Edytuj dane osobowe Język i lokalizacja Wyloguj si .. _____to the concert if you won tickets?. Uwaga: w każdą lukę możesz wpisać maksymalnie pięć wyrazów.. Chociaż nie istnieje na świecie jeszcze tłumacz maszyna, który przekłada zdania lepiej niż człowiek, jakość naszej usługi internetowej .TŁumacZenIe fraGmenTÓw ZDaŃ W zadaniach 16-18 przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. Ona dzwoni do niego co godzinę.. Przetłumacz fragmenty zdań w nawiasach na język angielskiPrzetłumacz zdania na język angielski - Czas Past Simple.. Przetłumacz zdania na język niemiecki w trybie rozkazującym.. Czy mogę pójść do kina, proszę?. Najlepsze rozwiązanie.. Uzupełnij zdania zaprzeczeniem Ćwiczenie 12.. W dolnym polu natychmiast pojawia się żądane tłumaczenie, które następnie możesz zaznaczyć, skopiować i użyć do swoich potrzeb.. Uwaga!. W odpowiedniej formie i czasie: 1.. Zawiera 10 pytań.. Aby sprawdzić swoje tłumaczenie, kliknij wyróżniony fragment.Przetłumacz z Polskiego na Angielski..

Przetłumacz fragment zdań na język angielski Ćwiczenie 13.

99misiaczek 19.5.2010 (21:28)Tłumaczenie słowa 'przetłumaczyć' i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik polsko-angielski.. Strona Główna Funkcje Społeczność Plany Cenowe.Przetłumacz części zdań na język angielski.. Oni lubią historię, ale nie lubią matematyki.. Przeczytaj program konferencji i fragment listu Jana Kowalskiego.. Twórz lepsze zajęcia w krótszym czasie.. The museum is (naprzeciwko) the school.Przetłumacz fragmenty zdań na język angielski?. Na stole jest list dla ciebie.. W puszce jest 10 ciasteczek.. Tłumaczenie zdań przebiega w sposób inteligentny.. Zadanie domowe nie zostało wczoraj zrobione.. Przetłumacz na język angielski wyróżnione fragmenty zdań, nie zmieniając angielskiej części zdań.. On nie ogląda teraz meczu piłkarskiego.. Jak się teraz czujesz?. 3.Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty zdań.. Nie są tu tylko tłumaczone kolejne słowa w zdaniu lecz zachowana jest gramatyka.Ćwiczenie 10.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.jest szczególnie odpowiedni do przewożenia produktów łatwo psujących się (przetłumacz na język angielski) Zgłoś nadużycie.. Tłumaczenie zdań z angielskiego na polski jest zazwyczaj bezproblemowa a baza danych naszego słownika zawiera wszystkie potrzebne wyrazy, abyś otrzymał pełnowartościowe tłumaczenie.Przetłumacz na język angielski ..

... Przetłumacz fragmenty zdań.

Moje włosy są krótkie i czarne.. Pomiędzy szafą, a komodą jest fotel.. Utwórz Ćwiczenie Logowanie Utwórz Konto Polski.. Z ponad 12 milionami słów, fraz i tłumaczeń.Translator przeznaczony jest do tłumaczenie tekstów z języka angielskiego na polski i z języka polskiego na angielski.. Nie wyczyszczono kuchenki i piecyka.. Setki znaków drogowych są niszczone przed nastoletnich wandali.. Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna.. I .Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty zdań 3.1.. Za każdą poprawną odpowiedź otrzymasz 0,5 punktu..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt