Tematy na miting rocznicowy aa

Pobierz

Nie możesz pisać nowych .Zapraszamy serdecznie na Miting Rocznicowy do Osieczan z okazji 18-tej rocznicy powstania grupy AA w Osieczanach.. Scenariusz mniej więcej taki: - preambuła AA.. Aby przyłączyć się do grupy należy wysłać mail na powyższy adres, a następnie, korzystając z opcji "Odpowiedz" wysłać mail zwrotny, ponieważ przycisk "Dołącz" wysyłany przez Google w wiadomości nie działa.Plik 144.tematy.mityngow.12.krokow.doc na koncie użytkownika xmarcin_30x • folder 144 tematy na miting AA • Data dodania: 1 lut 2011Na spotkanie AA (nazywane przez anonimowych alkoholików mityngiem) można przyjść w każdej chwili, na każdym etapie choroby, bez specjalnych przygotowań (warto nie pić tego dnia, .otwarty umysł, regularnie uczęszczali na mityn-gi AA, na których wyzdrowiali alkoholicy dzie-lą się doświadczeniem jak osiągnęli trzeźwość, a także czytali literaturę AA, która opisuje i mówi w szczegółach na czym polega program AA.. Wróćmy jednak do mitingu, bo to dla mnie najbardziej istotna część tego wyjątkowego wieczoru.Temat: 12 Kroków (mityng spikerski) Platforma: Zoom Aby wziąć udział w mitingu kliknij na link bezpośrednio przed rozpoczęciem spotkania albo znajdź miting na platformie Zoom używając meeting ID: .. Propozycje 144 tematów na mityngach Kroków.. Pamiętam też jego dezorientację, gdy prowadzący odebrał mu głos za próbę udzielenia rady.Witaj!.

Przykładowe tematy na mityngów spikerskich 1.

Teraz wspólnota AA jest na pierwszym miejscu.W planie: otwarty miting rocznicowy, mitingi zamknięte Al-Anon, AA, zabawa do białego rana.. a wręcz pozytywny aspekt działania wspólnoty AA, nie tylko na alkoholików .. Moja droga zdrowienia.. Dlaczego służę?. Cenne będa Wasze wrażenia, spostrzeżenia, uwagi.. To właśnie dzięki Wspólnocie i przyjaciołom alkoholikom znów wracam do trzeźwości.Wczoraj byłem na mitingu i to był miting rocznicowy .. Moja droga życia.. - pytanie do uczestników o propozycje dodatkowych tematów.. Nic dodać, nic ująć.Uroczysty miting rocznicowy, jak co roku upłynął w ciepłej, serdecznej i bardzo przyjaznej atmosferze.. Po 6 tygodniach terapeuta zapytał mnie: czy ty tego nie widzisz?. XX wieku.. Tematy są w większości cytatami z książki "12 Kroków i 12 Tradycji" lub myślami przewodnimi jej akapitów.. Cenne będa Wasze wrażenia, spostrzeżenia, uwagi.. Tematy ułożone są chronologicznie, zgodnie z tokiem książki, co może ułatwić odnalezienie fragmentu odpowiadającego tematowi.Dawno, dawno temu, na mityngu w moim mieście pojawił się alkoholik, Polak, od bardzo dawna mieszkający zagranicą, który nigdy wcześniej nie zetknął się polską wersją AA.. Po zakończeniu mitingu wszystkich przyjaciół i sympatyków zapraszamy na ognisko, kiełbaski i dobrą zabawę.Bohdan Woronowicz: Wiadomość o Wspólnocie Anonimowych Alkoholików dotarła do Polski jeszcze w latach 40..

Bez zmian jest to, że mitingi otwarte są w każdy 2-gi i 4-ty CZWARTEK miesiąca.

"Beczka Nadziei", bo tak początkowo nazywała się grupa Anonimowych Alkoholików przy AŚ w Toruniu, pierwsze .Dwanaście Kroków Anonimowych Alkoholików.. Moja droga do wspólnoty 3. szukasz więcej informacji na temat innych Grup AA w Szkocji:Anonimowi Alkoholicy (AA, ang. Alcoholics Anonymous) - dobrowolne, samopomocowe grupy osób uzależnionych od alkoholu etylowego, tworzone w celu utrzymania trzeźwości własnej i wspomagania innych alkoholików w jej osiąganiu.Podstawą filozofii AA jest dwanaście kroków AA.. Na dzień 1 stycznia 2013 roku General Service Office of Alcoholics Anonymous (Główne Biuro Służb AA, w .Mam do Was prośbę: czy moglibyście w paru słowach opisać nowej osobie, jak wyglada miting DDA i ew. praca na programie 12 Krokow.. - zakończenie po około godzinie.Od dnia 12 grudnia 2013 nasza Grupa AA "Sobótka" z Dundee spotyka się w CZWARTKI w godzinach 19.00 - 21.00.. Skorzystaj z jednej z dwóch poniższych opcji przeszukiwania spisu, aby odnaleźć informacje na temat mityngów AA: Mityngi W twojej okolicy.. Czasami rodziny mówią, że ich bliski nadal funkcjonuje w sposób patologiczny, bo picie alkoholu zastąpił chodzeniem na mityngi.. Jest to cykliczne, cotygodniowe spotkanie na które przychodzą alkoholicy (i nie tylko - na miting otwarty może przyjść również ktoś kto nie jest alkoholikiem, np. członek rodziny, terapeuta, lekarz), podczas którego alkoholicy dzielą się wiedzą i doświadczeniem na swojej drodze ze zdrowienia z…W moich okolicach ma powstać miting programowy, na razie jest to w powijakach..

Byłem zły na niego, na całą grupę, nie wiedziałem o co im chodzi.Co to jest miting AA?

Ula, wiem jak to jest, co prawda nie robilem uroczystego mityngu ani na rok ani dwa, dopiero trzecią rocznicę uczcilem uroczyście i musze .Pierwszą rocznicę obchodziłem we Wspólnocie AA, Miting, Przyjaciele, życzenia, tort, świeczka, płomień nadziei na lepsze jutro, byłem zachwycony tym wszystkim.. Poczułem się wolny.. Służba jako pomoc w zdrowieniu.. Z ideą stworzenia grupy Anonimowych Alkoholików na terenie jednostki wyszli sami osadzeni.. Znajdujesz się na stronie internetowego spisu mityngów Anonimowych Alkoholików w Polsce.. Dała mi książkę, potem zacząłem czytać.. Po prostu trzeba uczestniczyć.. o godz. 18.00., a o godz. 17.00 poprzedzony zostanie Mszą św. - wypowiedzi uczestników.. Bufet suto zaopatrzony, kawy i herbaty starczy dla wszystkich!. "Beczka Nadziei", bo takUwagi: Jesteśmy internetową, polskojęzyczną grupą AA, działającą mailowo na zasadach zamkniętego mityngu AA.. Kroki 1-12.. Bawcie się, cieszcie, rozmawiajcie!. Wszystkie mityngi.. Miting AA to inaczej spotkanie Anonimowych Alkoholików.. Istnieje wyłącznie dzięki Grupie AA Praca z innymi jako część pracy Dwunastego Kroku, która wychodzi z inicjatywą pomocy alkoholikom, którzy nadal cierpią.Wysłany: Wto 16:01, 03 Kwi 2012 Temat postu: tigermiau napisał: ło matko i córko - takie pogawędki po mitingu to jest dopiero ostra jazda bez trzymanki - nawet jak nieładna albo nieurodziwy - czasami mnie zastanawia lekkomyślność terapeutów zalecających nowicjuszom miting AA - pewnie znają A tylko z opowiadań wykładowców i z .Nie może być tak, że celem chodzenia na mityngi jest jedynie utrzymanie abstynencji, a nie trzeźwienie, poznawanie siebie, wewnętrzna przemiana..

9.Uroczysty miting rocznicowy, jak co roku upłynął w ciepłej, serdecznej i bardzo przyjaznej atmosferze.

Historia powstania Grupy Z ideą stworzenia grupy Anonimowych Alkoholików na terenie jednostki wyszli sami osadzeni.. Miting otwarty odbędzie się 28 kwietnia 2018r.. Post został pochwalony 0 razy: Powrót do góry: .. Kroki 1-3, 4-5, 6-7, 8-9, 10-12 (tak jest najczęściej praktykowane, bo się łączą merytorycznie).. Pierwsza wzmianka na ten temat pojawiła się w 1950 r., w podręczniku "Leczenie alkoholizmu przewlekłego" autorstwa dr H. Zajączkowskiego, jednego z twórców powojennego lecznictwa odwykowego w Polsce.144 tematy na miting AA • Coś dla alkoholików AA • pliki użytkownika stachby przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • 144.tematy.mityngow.12.krokow.docI zapomniałbym tego samego dnia w sąsiednim Węgrowie również Miting Rocznicowy : Grupa AA ,,Janka" zaprasza na mityng otwarty w dniu 23.04.2016 r. o godz. 19.30 z okazji XXVII rocznicy powstania grupy,który odbędzie się w Gimnazjum im.Jana Dobrogosta Krasińskiego w Węgrowie ul. Szamoty 35Grupa AA Praca z Innymi - Kraków AA - Niniejsza strona nie jest popierana ani zatwierdzona przez Serwis Anonimowych Alkoholików Służby Światowe.. - czytanie tematu głównego tj. 12 kroków.. Spis zawiera informacje na temat 3015 mityngów w 2182 lokalizacjach.Informacja szeptana: - wiesz, on jest trzeźwy, tylko dzisiaj…, dostał pracę, wyjechał, ale jest OK; - za tydzień miting rocznicowy będzie w…, warto pojechać….. Historia powstania Grupy.. Członkowie AA zwykłe zwracają uwagę nowicjuszom, że tylko oni sami są w stanieJa troche sie denerwoje bo 26 mam miting rocznicowy i sie zastanawiam jak ja przemowie Ale mysle ze jakos sobie poradze:) Jacek - Czw 14 Sty, 2010 20:54..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt