Opisz co widze za oknem

Pobierz

z jednych okien widze swoje "piekne" podworku, w tym hasioki (bodajze 5 lub 6), a z drugich widze drzewa (wielki po ch*** - kasztany) oraz gmach zwiazkow zawodowych.. Ciepły, pogodny dzień zachęca do spaceru.. A we mnie smutek, żal i wielki gniew; Jej serce ciągle stara się pocieszy.. Niewiele widzę, wyglądając przez okno.. Pozornie.Gdy wyjrzę rano za okno mego pokoju, na pierwszym planie widzę zielono-szary śmietnik,bloki,domki i mały parking.Wieczorem zaś dostrzec można jasne, błyskające z okien innych domów światełka i latarnie oświetlające główną ulicę, od której odchodzą dwie troche mniejsze i jedna większa.Tuż pod moim blokiem jest chodnik,plac zabaw,dużo trawy i rosną wmiare duże drzewa.Za oknem mogę dostrzec biegającego psa po zielonej trawie, mamę kszątającą sie po ogrodzie, tatę koszącego to, co jeszcze zostało po wakacjach.. Przydatność 75 % Widok z mojego okna Z okna mojego domu rozpościera się widok na łąkę i staw, który otoczony jest drzewami.Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Cześć!. Jeśli zatem po miesiącach .KONKURS PLASTYCZNY "CO WIDZĘ ZA OKNEM".. Niedaleko jest stadnina, nowe osiedle.. Patrzę przez okno i widzę piękne, kolorowe drzewa.. Wieczorem zaś dostrzec można.. (możesz opisać jeszcze niebo i chmury np. piękne niebieskie niebo widdać zza okna lub coś podobnego) :) mam nadzieje, że pomogłam.Co widzisz za oknem napisz parę zdań ..

!38 odpowiedzi na pytanie: opisz, co widzisz na obrazku ….

Widzę nawet zwinną, rudą wiewiórkę.Zadanie: opisz widok z okna swojego domu mieszkania by Rozwiązanie:za mojego okna wygląda promieniste słońce na wprost niego znajdują się ogromne drzewa, na których już spadły listki widać także ogródek, na którym zostały jeszcze uschnięte kwiaty, i zielonkawa trawa znajduje się tu duża mahoniowa huśtawka, lubię się na niej huśtać gdy popatrze w bok okna widzę duży plac .Opowiedz, co widzę za oknem… Materiał pobrany ze strony Instytutu Sobieskiego, sobieski.org.pl.. (z mojego okna widać: ogród, bramę wjazdową i dom mojej babci aha i jeszcze widać ułożoną kostkę ;p)Obserwacja- wrzesień 2004 (widok z okna) Mieszkam na spokojnej, cichej ulicy.. Jestem bardzo zaniepokojona.. Pozdrówki.Opisz widok ze swojego okna wiosną Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.. : ( Mieszkam sama .Witryna internetowa WindowSwap oferuje możliwość spoglądania przez okna ludzi z całego świata.. Mamy dla Was propozycję.CO WIDZĘ ZA OKNEM?. To się wyda wam nieprawdopodobne i ja tez bym pewnie nie uwierzyła, ale od wczoraj widze jakieś dziwne białe postaci.. Grę zaczy na osoba, która ostatnio p atrzyła przez okn o.. Potrzebuje pomocy!. Co jakiś czas szybko przemykają się przechodnie, idący z przystanku autobuswego, przejeżdzają samochody, jednak nieczęsto..

To, co widzi za swoim oknem może tam bowiem pokazać każdy.

Treść zweryfikowana i sprawdzona.. W oczy rzuca się całkowicie zachmurzone niebo, które sprawia, iż można odczuć atmosferę przygnębienia.. poleca 84 %Zaraz za oknem mam kawałek łąki, który ostro spada w stronę drogi.. W tle rozciąga się krajobraz typowy dla miasta - budynki i drzewa.. Opublikowano: 01 kwiecień 2020.. Widzę też plac zabaw , na którym .Za oknem pracowni widać samochody, ludzi idących w pośpiechu do pracy.. By uplastycznić opis, użyj największej liczby epitetów.. Opis krajobrazu.. Gdy wyjrzę rano za okno mego pokoju, na pierwszym planie widzę żółto-szary budynek z dużymi białymi oknami, śmietnik z zielonym dachem i mały parking.. Nie chodzi tu tylko o wyszukiwarki połączeń, ale o umilanie czasu podróży.Zadanie: opisz krajobraz z twojego okna jakby co ja z mojego okna widzę las więc napiszcie coś do tego Rozwiązanie: ja za moim oknem widzęlas jest on bardzo piękny i zielony z okna widzę ja biegaja sarny iopiszę widok z mego okna widnieje tam nowa stara ładna brzydka bramka wyjazdowa codziennie przez nią wychodzę do szkoły mama mnie nią odwozi do szkoły .Widze też malutki duży ogródek który codziennie pielęgnuje i podlewam w nim kwiaty po prawej lewej na wprost jest dom mojej babci opisz jego kolory czy jest duży mały lubię chodzić do babci bo w jej domku jest przytulnie i .grzesiek16 [ Feluś ] ..

:D 2 ...W minimum 10zdaniach opisz zimowy krajobraz, który widzisz w swoim oknie.Na jutro.

Widok jaki chcę opisać, to przepiękny krajobraz wiejski.. Pod spodem macie napisane co ja widze w swoim oknie i jakoś mi to ładnie sformułujecie i coś dodacie od siebie do tego proszę1!. Czerwone, dorodne korale jarzębin, dodają uroku.. Dalej widać już tylko las i na horyzoncie góry.. (możesz opisać swój wygląd).Na drugim planie znajduje się gęsty,ciemny las.. Albo zimą jak jest dużo śniegu i mocno świeci słońce.. Różnokolorowe liście ścielą barwne dywany na ziemi.. ,,Widok z okna?. Przed rzutem prawidłowo nazywa obrazek, na którymZa oknem deszcz, a u mnie ona, ona u mnie jest, Jej włosy lśnią, a usta śmieją się.. Zimujące u nas ptaki przelatują z drzewa na drzewo.. nie mam sie czym chwalic, ale za to mieszkam na ostatnim pietrze i jak wyjde sobie na dach to mam piekny widok na katowicki spodek i przyszle centrum biznesu (chyba) - budynek na jakies 40 pieter --->w .Co widzisz za oknem ?. Gracz st awia swój pionek w dow olnym miejscu na planszy.. Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.Ze swojego okna widzę dziś niebo spowite chmurami,które w świetle słońca mają przeróżne kolory.Widzę także sąsiedni blok,samochody na parkingu.Cieszy mnie ten widok,gdyż lubię zieleń,a w moim mieście jest jej dużo-szczególnie za moim oknem-drzewa,krzewy,trawnik.Widok z okna- opis..

:D Daria31421 Daria31421 12.02.2017 Polski Gimnazjum rozwiązane Opisz co widzisz za oknem (3-7 zdań) dam naj!

Na pierwszym planie widzę wysokie drzewa z bujnymi koronami i białą korą.. Wywolalem dzisiaj klisze ktora lezala 6 miesiecy w zapomnieniu na polce i jak sie okazuje byly na niej 2 fotki na temat z tytulu.Napisano Sierpień 19, 2009.. Między polami płynie rzeczka, nad którą rozłożony jest drewniany, mały mostek, łączący deptak.Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Opisz co widzisz za oknem (3-7 zdań) dam naj!. W swoim oknie widzie dzieci, które na podwórku lepią bałwanki i rzucają sie śnieżkami.. Z drugiego pokoju widać podjazd i dom sąsiadów i trochę dalej wieżę kościoła.widok z mojego okna , opisze siebie w dwoch swiatach w pomieszczeniu oraz to co widze za oknem .. Upowszechnienie się osobistej elektroniki , zwłaszcza smartfonów daje kolei dużą przewagę konkurencyjną nad samochodem.. Potrzebne bedą pionki, kostka i kolo rowe znaczniki (kulki plasteliny , klocki lego itp.) w tylu kolorach ilu jest graczy.. Nie wiem czy zyska to wasza aprobate i wiem ze w poprzedniej czesci bylo tylko 58 postow ale nie mozna do niej dodac wiadomosci wiec postanowilem utwoorzyc druga czesc tego watka.. Rosną one wzdłuż ścieżki.. superbasiek Dodane ponad rok temu, Obrazek przedstawia owada, z chitynowym pancerzykiem, barwy mocno ciemnej… to jest żuk na gałązce i wygląda na żywego, jakby był martwy to by raczej był rozdeptany.. No więc muszę na jutro opisać co widzę za oknem może być wymyślone Opisz to w 10 zdaniach nie za…odpowiedział (a) 14.10.2017 o 21:38.. Wieczorem zaś dostrzec można jasne, błyskające z okien innych domów światełka i latarnie oświetlające główną ulicę, od której odchodzą .Co widzę z okna Podobne tematy.. Moi drodzy w obecnej sytuacji wszyscy spędzamy czas w domu, wiemy że niektórzy z Was się nudzą i patrzą tylko w swoje okna kiedy ten czas się skończy.. Gdy wyjrzę rano za okno mego pokoju, na pierwszym planie widzę żółto-szary budynek z dużymi białymi oknami, śmietnik z zielonym dachem i mały parking..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt