Szczegółowy test z stary człowiek i morze

Pobierz

Ernest Hemingway, "Stary człowiek i morze" - test z lektury na poziomie trudnym.. Wyprawa starca 3.. PLAN WYDARZEŃ: 1.. Rozwiąż test.Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy …Test z lektury "Stary człowiek i morze".. Przybycie do …7.. b) K… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.» Strona główna » Język polski » Współczesność » Stary człowiek i morze.. Droga powrotna 5.. Część 1.. Droga powrotna 5.Problematyka.. Biografie (310) Dla dzieci (1153) Edukacja (821) Filmy i seriale .. test o parkach …Reportaż - jeden dzień w porcie rybackim.. Wyprawa starca 3. a) Głupio jest nie mieć nadziei.. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.a) zamożnym mężczyzną z dużą firmą rybną b) ubogim rybakiem, który nie miał szczęścia w łowieniu c) sprzedawcą kawy w porcie 4) Towarzyszem/ towarzyszką starego …» Strona główna » Język polski » Współczesność » Stary człowiek i morze.. Zaloguj się aby ocenić lub skomentować publikację.. Średnia ocena.. W związku z zainteresowaniem, jakie wywołała u was książka Ernesta Hemingwaya "Stary człowiek i …Plan wydarzeń "Stary człowiek i morze".. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Test: Lech Burdecki, autor wstępu do polskiego wydania "Starego człowieka i morza" uważa, że: a) wszystkie odpowiedzi są poprawne b) Santiago ponosi winę za swą …Stary człowiek i morze - Test..

: 8.Stary człowiek i morze DRAFT.

Print; Share; Edit; …TEST PODSUMOWUJĄCY ZNAJOMOŚĆ OPOWIADANIA E. HEMINGWAYA STARY CZŁOWIEK I MORZE 1.. Jak miał na imię …Opis testu.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Przygotuj się do sprawdzianu i kartkówki z lektury.. - Inni rybacy a starzec.. Proponuję zestaw 10 pytań sprawdzających znajomość …Stary człowiek i morze.. Od ilu dni Santiagowi nie udało się złowić żadnej ryby?. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych …Lektury: Stary człowiek i morze.. Złowienie marlina 4.. Debiutem Juliana Tuwima był przekład na esperanto wierszy:.Test - Stary człowiek i morze.. Rozmowa starca i chłopca nad brzegiem morza.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Ponieważ po hiszpańsku oznacza to …Data publikacji.. Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. Złowienie marlina 4.. Opowiadanie Stary człowiek i morze zostało wydane w 1952 r. i bezpośrednio przyczyniło się do przyznania autorowi Nagrody Nobla dwa lata później.. Pojawienie się starca i chłopca na tarasie.. - …Test sprawdzający znajomość treści lektury - "Stary człowiek i morze" Ernesta HemingwayaTest sprawdzający znajomość treści lektury - "Stary człowiek i morze" …Jesteś w: Ostatni dzwonek-> Stary człowiek i morze "Stary człowiek i morze" - streszczenie szczegółowe Głównym bohaterem powieści jest stary rybak Santiago.Stary człowiek..

Zaznacz zdania, które pochodzą z opowiadania Stary człowiek i morze.

Umiesz?. PLAN WYDARZEŃ: 1.. W którym roku został opublikowany szkic zatytułowany "Na błękitnej wodzie", na którym Hemingway oparł "Starego człowieka i morze"?. Oceń prawdziwość podanych zdań dotyczących opowiadania E. Hemingwaya.. o świcie o północy w południe żadna odpowiedź nie jest poprawna : 7.. Rozmowa Santiago z chłopcem 2.. Opowiadanie Stary człowiek i morze zostało wydane w 1952 r. i bezpośrednio przyczyniło się do przyznania autorowi Nagrody Nobla dwa lata później.. Rozmowa Santiago z chłopcem 2.. 0%Test Stary człowiek i morze, Stary człowiek i morze podręcznika Lektury dla Klasa III.. 1) Stary nie złowił ani jednej ryby od: a) 84 dni b) 40 dni 2) Określenie "salao" oznacza: a) pechowy b) stary 3) W rybaku …Przykładowa kartkówka ze "Starego człowieka i morza" z odpowiedziami Kto jest autorem utworu?U wybrzeży jakiego kraju toczy się akcja?Jak ma na imię stary?Jak …Zobacz quiz: "Stary człowiek i morze".. Przeczytaj uważnie zdania i zakreśl przy nich odpowiedz "tak" lub "nie" w zależności od tego, czy zdania są zgodne z treścią …Stary człowiek i morze - Testy - Dojrzewamy.pl.. Przygotuj się do sprawdzianu i kartkówki z lektury.. Autorem tekstu której z tych piosenek, jest Julian Tuwim?. Czy to nie zbyt pejoratywny epitet.Nie podoba mi sie.Stary czlowiek i morze Autor testu: baczek19972 Jest to test w ktorym sprawdzany znajomosc lektury pt. "Stary czlowiek i morze"..

Nie …"Stary człowiek i morze" - plan szczegółowy?

tesety administracja …Kiedy Santiago przechylił szalę zwycięstwa na swoją korzyść, siłując się z Murzynem?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt