Przedstaw swoje refleksje po przeczytaniu

Pobierz

28 stycznia, 2014.. Potęga i paradoksy naszych umysłów"Twoje przemyślenia o… Twoje refleksje o… Co myślisz o… Co sądzisz o… Jak oceniasz… Twój sąd o… Twoja ocena… Jak uważasz (myślisz, sądzisz…) Jak oceniasz… Zobacz: Różne oblicza przyjaźni - przedstaw je na podstawie swoich doświadczeń życiowych i czytelniczych.sciaga.f2y.org - ściągi dla wszystkich: Przedstaw swoje refleksje wywołane wierszem Wisławy Szymborskiej pt.: "Życie na poczekaniu".Krok 3: daj sobie 100 dni na działanie.. Napisano 28 stycznia, 2014.. Posted on 4 sierpnia 2014 by admin Często, na swojej drodze życiowej spotykamy ludzi, którym spokojnie można by nadać miano Ikarów.Przedstaw swoje refleksje wywołane wierszem Wisławy Szymborskiej pt.: "Życie na poczekaniu".. Poza tym, do pisania refleksji o książce nie siadaj od razu po tym, jak odłożysz ją przeczytaną na półkę.Jakie są lub były Twoje wrażenia po przeczytaniu tego tekstu?. Pokazują nam najepsze jego cechy, aby i nam się spodobało.Przedstaw swoje refleksje i wrażenia wiazane z powieścią Aleksandra Kamińskiego.. W takim razie, odłóż na kilka dni swoją pracę, wróć do niej po tym czasie i przeczytaj stworzony tekst jeszcze raz.. Wprowadź minimalną rutynę i co tydzień wykonuj przynajmniej jeden krok w każdym pomyśle przez 100 dni.. Potraktuj ten okres jako próbę, by zobaczyć na ile ścieżka jest dla Ciebie..

Przedstaw swoje refleksje po przeczytaniu fraszki ,,O żywocie ludzkim''.

1 lipca 2021 0 Przez adminUprzedzenia i stereotypy - przedstaw swoje refleksje.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Po zapoznaniu się z poniższym fragmentem tekstu Krzysztofa Konarzewskiego Krzysztofa Konarzewskiego przedstaw - w formie pisemnej - swoje refleksje na temat: "Mój ulubiony nauczyciel".. Idealny nauczyciel, niedościgniony mistrz, wzór cnót: "To człowiek niewzruszonych zasad i szerokich horyzontów.Komentarze.. Czy fotografię można uznać za sztukę?Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. na co szczególnie zwróciłbyś uwagę?. Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Przedstaw swoje refleksje po przeczytaniu lektury "Zemsta" Aleksandra Fredry ( około jedna str. w zeszycie)Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Przedstaw swoje refleksje po przeczytaniu lektury "Zemsta" Aleksandra Fredry.. Przeczytaj informacje "Zapamiętaj" - str. 218.. Nie książka wydumaną, tylko utworem do którego pisarz dorósł w swych przemyśleniach i doświadczeniach, utworem , który okazał się kamieniem węgielnym dla całej tej twórczości .Ferdydurke to była Biblia koncepcji życiowych i literackich, jakim pozostał wierny do końca.Opublikowany in category Polski, 11.08.2020 >> ..

2012-03-11 20:27:50; Jakie są twoje pierwsze wrażenia po przeczytaniu...?

Wypisz z wiersza pytania retoryczne.. "Przedstaw swoje refleksje po lekturze wybranego dzieła" "Ferdydurke" była czymś oczywistym i koniecznym .. 2012-11-12 19:42:12; Jakie były Twoje wrażenia po przeczytaniu książki "Kamienie na szaniec"?. Zdumiało mnie to, ze tak wielu ludzi cierpiało przez lata okupacji, ze tak wiele rodzin; matek i ojcow straciło w jednej chwili swoje dzieci-owoce ich milosci.Aleksander Kamiński "Kamienie na szaniec" - opisz swoje wrażenia po przeczytaniu utworu.. Jedni podkreślają jego szlachetność i to jakie jest cudowne.. Autor: Wiktoria Pawlikowska W #kulturalni.. Powieść Henryka Sienkiewicza pt. "Quo vadis" była dla mnie bardzo pozytywnym zaskoczeniem, gdyż spodziewałem się, że jak przystało na klasyczne dzieło polskiej literatury, będzie ona śmiertelnie nudna, tymczasem już po kilkunastu stronach losy bohaterów wciągnęły mnie na dobre.Wiersz "Przepaść'' T.Różewicza apeluje o wrażliwość na sprawy ludzi potrzebujących pomocy .. sformuluj kilka pytań dotyczących utworu na które chciałbyś znaleźć odpowiedz .. "Kamienie na szaniec" budzą różne emocje, wzruszenie, żal, współczucie, dumę i podziw, na pewno nie sposób pozostać obojętnym na przedstawiane w książce zdarzenia..

2009-11-12 17:36:55Opisz swoje pierwsze wrażenia po przeczytaniu wiersza.

( krótko jakieś 4-5 zdań)"Przedstaw swoje refleksje po lekturze wybranego dzieła" "Ferdydurke" była czymś oczywistym i koniecznym .. prosze na teraz to jest wiersz stanisława barańczyka południePierwsze refleksje, ktore nasunely sie po przeczytaniu opowiadania Jarosława Iwaszkiewicza pt"Ikar" dotyczyly drugiej wojny swiatowej.. Jest ono wielką inspiracją dla artystów.. Wisława Szymborska: "Radość pisania" O nadziei w beznadziejności - moje refleksje po przeczytaniu książki "Inny świat" Gustawa Herlinga-GrudzińskiegoNapisałaś(eś) własne refleksje?. Uczestnictwo w grupie daje nam poczucie bezpieczeństwa, pozycję oraz wiele innych rzeczy, których potrzebujemy dla przetrwania i pełnego rozwoju.. Nie książka wydumaną, tylko utworem do którego pisarz dorósł w swych przemyśleniach i doświadczeniach, utworem , który okazał się kamieniem węgielnym dla całej tej twórczości .Ferdydurke to była Biblia koncepcji życiowych i literackich, jakim pozostał wierny do końca.. Podczas czytania książki "Kamienie na szaniec" pogłębiłam znacząco swoją wiedzę o życiu ludzi podczas wojny.. Zamień ciężar dotarcia do celu na ciekawość przygody, co się zadzieje jak ruszysz.. Uwzględnij: a)charakter przedstawianych wydarzeń b)kreacje bohaterów i ważne dla nich wartości c)sposób prowadzenia akcji(co sprawia,że jest żywa i trzyma w napięciu) d)główne motywy (walk)Przedstaw swoje refleksje na temat "Michasiów" Ikarów, którzy "toną w morzu zapomnienia z okrutnego w swej bezmyślności powodu".Lektury; Jak napisać ..

Wypisz przenośnie, za pomocą których przedstawiono upływ czasu.

Na zawsze, jeśli każę, nic się tu nie stanie.Przedstaw swoje refleksje po przeczytaniu utworu.. Starsi ludzie oczekują na najdrobniejsze gesty pomocy ze strony młodszych i sprawniejszych bliźnich.. Występują coraz większe podziały między poszczególnymi grupami społecznymi zwłaszcza są one spowodowane kwestami materialnymi.. Dzięki temu, będziesz miał(a) możliwość ocenić go z dystansu.. Wielu poetów pisze o życiu.. Widzimy coraz bardziej jak zróżnicowany jest nasz współczesny świat.. Rozmowa chłopca z babcią z wiersza .Ikar zatonął - przedstaw swoje refleksje na temat współczesnych Ikarów, którzy toną w morzu zapomnienia z okrutnego w swej bezmyślności powodu.. Przypomnisz sobie definicję pytania retorycznego.. Jednak czasami zidentyfikowanie nas jako członków pewnej grupy może także przynieść nam brak poczucia bezpieczeństwa, utratę szacunku .Zad 1 Przeczytaj tekst Zofii Mierzyńskiej Dolarów czar.. , a następnie w formie listu do przyjaciela przedstaw swoje refleksje na temat emigracji młodych ludzi.. Dam 6 Proszę o pomoc.Refleksje Doroty Nowocień po przeczytaniu książki Witolda Bońkowskiego "Niewyobrażalne.. Co na temat znaczenia człowieka w świecie i jego niezależności mówią dwa ostatnie wersy utworu?Moje refleksje po przeczytaniu książki pt. "Inny świat".. Zdumiało mnie to, ze tak wielu ludzi cierpiało przez lata okupacji, ze tak wiele rodzin; matek i ojcow straciło w jednej chwili swoje dzieci-owoce ich milosci.Moje refleksje po przeczytaniu " Kamieni na szaniec".. Można było poczuć "klimat" tamtych czasów..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt