Znaczenie kontrolek audi a3

Pobierz

Jest to kontrolka odpowiadająca za hamulce, a zazwyczaj za hamulec postojowy, która powinna zgasnąć zaraz po jego zwolnieniu.Dla kierowcy najważniejsze są kontrolki ostrzegawcze, zapalające się na kolor czerwony.. co ona oznacza kontrolki w samochodzie oznaczenia audi: Audi a3 opis kontrolek silnika audi a3 opis kontrolek silnika; Zapalające się kontrolki nie zawsze oznaczają, że z naszym samochodem dzieje.paweł.. Rejestracja: 2008-04-29, 18:52. autor: paweł » 2008-07-15, 01:38. grzessmolar, tu masz instrukcje i poczytaj sobie bo naprawde nie wiem jaka masz na mysli kontrolke ale tu ja na bank znajdziesz.fiat brava opis kontrolek, fiat bravo kontrolki, lampki kontrolne fiat bravo, audi a3 kontrolki opis, fiat stilo oznaczenie kontrolek, kontrolki w stilo, kontrolki fiat stilo opis, kontrolki w fiacie marea, znaczenie kontrolek fiat bravo, znaczenie kontrolek audi a3, kontrolki w fiat stilo,pinger.pl #2 23 Gru 2011 12:10.Tematy o kontrolki znaczenie audi, Audi 1Z tdi - Pomiar ciśnienia oleju - czy prawidłowo przeprowadzony, audi b3 Brak kontrolki ladowania, [Audi 80 B3 1.8] Brak kontrolek ładowania.. Piszczenie, Audi A6 C5 2.7 T - Mrugająca kontrolka ESP po dodaniu gazuRe: ( Audi A3 ) co to za kontrolka.. Jak nie pogubić się w ich gąszczu, co oznaczają poszczególne symbole, co zrobić, gdy się zapalą?Najważniejszą grupę kontrolek stanowią te zapalające się na kolor czerwony..

Opis licznika i kontrolek ...

Pomarańczowe pełnią funkcję ostrzegawczą i kontynuowanie jazdy jest możliwe, ale zazwyczaj należy jak najszybciej podjąć odpowiednie działania.. Kontrolki W Samochodzie Sprawdz Co Oznaczaja Kiedy Nalezy.. Czerwonych nie można bagatelizować, gdyż mogą oznaczać poważną awarię.. 23-09-09, 17:03 #5. toczek20.. Czerwonych nie można bagatelizować, gdyż mogą oznaczać poważną awarię..

Sorry że odświeżam temat ale poszukuję opis kontrolek w A3 z 98r.

Czerwonych nie można bagatelizować, gdyż mogą oznaczać poważną awarię.. Najszybsza interwencja mechanika wymagana jest po zapaleniu kontrolki silnika, gdyż dłuższa jazda może .Audi a4 b6 kontrolki deski rozdzielczej Znaczenie poszczególnych kontrolek uporządkowane jest według kolorów.. Kasowanie Inspekcji Serwisowej W Audi A2 A3 8l A4 B6 A6 C5 Tt 8n.. Sygnalizowanych przez nich awarii nie należy ignorować, ale można spokojnie dojechać do celu i tam zająć się problemem.. Najlepiej w takiej sytuacji wezwać pomoc lub udać się do najbliższego serwisu.Zielone lub niebieskie kontrolki to dobry znak dla kierowcy, należą one do grupy informacyjnej i oznajmiają, że samochód działa sprawnie i informują, jakie funkcje samochodu aktualnie są załączone.. #1 23 Gru 2011 11:50. mam problem,czasami zapala mi się kontrolka w audi A3 1.9TDI , rok 2004, pomarańczowe kółko przekreślone = widoczne na zdjęciu,m nie mam książki więc nie wiem co ona oznacza.. C5 - [a6 2.5 v6] znaczenie kontrolki Audi A6 Klub Golf 2005 Tdi Opis Kontrolek Na Desce Rozdzielczej: Na naszych portalikach nie wgrywamy zipów golf 2005 tdi opis kontrolek na desce a obecnie Audi A3 1,9 TDi oraz Audi A6 Avant 2,5 TDi [AAT] :-) Kontrolka..

Audi A4 Limousine Sport 1.4 TFSI ...Zasadniczo ta grupa kontrolek nie wpływa na możliwość jazdy samochodem.

Piotr Kozłowski 16.04.2012 15:15.. Nie można ich bagatelizować, ponieważ sygnalizują, że w samochodzie pojawiła się awaria.. Pokaż profil View Forum Posts Prywatna wiadomość Data dołączenia Aug 2009 .Podpowiadamy znaczenie kontrolek w samochodzie i wyjaśniamy, na które z nich uważać w szczególności!. Drugą grupą są kontrolki w kolorze pomarańczowym lub żółtym.. Posty: 485. elik Audi a3 opis kontrolek silnika audi a3 opis kontrolek silnika Wszystko jest spakowana do archiwum audi a3 opis kontrolek silnika.. Opis Licznika I Kontrolek.. Wówczas nie powinniśmy kontynuować jazdy.. - Bez względu na markę czy model pojazdu, kontrolki w aucie możemy podzielić na informacyjne, informacyjno-ostrzegawcze oraz ostrzegawcze.Znaczenie poszczególnych kontrolek uporządkowane jest według kolorów.. Nie mam pojęcia, co to jest, kiedyś mi się to pojawiło ale nawet nie umiem powiedzieć, czy dalej tam jest, bo przestałam zwracać uwagę.. Kontrolki zielone, niebieskie czy .Kontrolki w samochodzie bez tajemnic | Poradnik.. Nie każda kontrolka oznacza usterkę lub awarię jednego z podzespołów samochodu.. Jedną z nich jest np. symbol koła z dwoma łukami i wykrzyknikiem w środku lub literą P. Kontrolki żółte, to również grupa kontrolek informacyjnych, jednakże mają one za zadanie poinformować użytkownika o zaistniałym problemie i zasugerować konieczność jego usunięcia.Znaczenie poszczególnych kontrolek uporządkowane jest według kolorów..

Czerwone, pomarańczowe, żółte, zielone, niebieskie - kontrolek w naszych samochodach jest mnóstwo i każda oznacza coś innego.

: AUDI KLUB POLSKA :.witam posiadam audi a6 c4 96r i czasami w czasie jazdy zapala mi sie kontrolka takie kółko z wykrzyknikiem w nawiasie czerwona.. Jerrica | Mar 23, 2020.Na zdjęciach widać jakość oraz dbałość i Audi : Audi A3 8P 03r-gt.. Audi A3 8p Kontrolki Na Desce Rozdzielczej Opis.. 8p Spalanie I Inne W Komputrze A3.Zaświecenie czerwonej lub pomarańczowej kontrolki podczas jazdy informuje kierowcę o usterce i wówczas pada pytanie, czy można dalej jechać?Audi A3 Sportback 2.0TDI Model A3 Sportback Silnik 2.0TDI BKD..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt