Sprawozdanie z koła matematycznego

Pobierz

WeDo to nowa linia produktów LEGO Education, przeznaczona specjalnie dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym, są dostosowane do wieku młodych inżynierów.Wizualnymi i namacalnymi efektami zajęć z zajęć koła matematycznego są prezentacje multimedialne: "Sławni matematycy" "Zbiory.. Program koła został zatwierdzony do realizacji Uchwałą Rady Pedagogicznej.Sprawozdanie z przebiegu prowadzonych zajęć w okresie kwiecień - czerwiec 2012 .. matematyczne, magiczne kwadraty, piramidy matematyczne, zagadki .. Obecnie na zajęcia uczęszcza 27 uczennic.Zajęcia "Koła teatralno-czytelniczego" integrowały się z realizowanym w klasie II i III programem rozszerzającym treści polonistyczne z zakresu edukacji literacko-teatralnej : "Dziecko twórcą i odbiorcą sztuki" .. Na dole znajdziecie konkretne przykłady, plik i film, który pokaże Wam jak z niego najlepiej skorzystać.. Podstawowymi celami prowadzonych zajęć było:Podczas zajęć koła matematyczno-informatycznego uczniowie mają możliwość budowania interaktywnych zabawek i konstrukcji WeDo z użyciem standardowych klocków LEGO.. "Zabawy z matematyką" - przedszkolaki realizują projekt z zakresu edukacji matematycznej Raz, dwa, trzy - licz i Ty".. Osoba odpowiedzialna: Małgorzata Ogrodnik Zajęcia w I semestrze odbywały się od października 2008r.. Działania na rzecz edukacji matematycznej wspierane były przez Fundację mBanku, która promuje i dofinansowuje inicjatywy służące rozwijaniu myślenia matematycznego, prezentujące innowacyjne podejście do .Zajęcia koła matematycznego przebiegały zgodnie z programem napisanym na ten cel..

2009/2010 W I semestrze odbyło się 14 spotkań dla uczestników koła matematycznego, a ogólna frekwencja wyniosła 82,1 %.

Na zajęcia uczęszczało 6 uczniów.KOŁO TANECZNE - "RYTM" Sprawozdanie z zajęć koła tanecznego (I półrocze 2016/2017) - Jadwiga Stasiak.. Są małe, kolorowe i interesujące dla dziecka - można je dzieci, dodawać, odejmować, nawlekać i ściągać ze sznurków.. Celem zajęć jest rozwijanie umiejętności w zakresie matematyczno-przyrodniczym w klasach II-IV.. Wszyscy ankietowani odpowiedzieli, że zajęcia koła były ciekawe, a współpraca z nauczycielem prowadzącym dobra.SPRAWOZDANIE Z ZAJĘĆ KOŁA MATEMATYCZNEGO dla klas V i VI- semestr I realizowanych w ramach art.42 ust.2 pkt.2 KN W I semestrze 2014/15 odbywało się 15 godzin.. Działania na zbiorach" w/w prezentacje stanowią załączniki do dokumentacji z zajęć koła matematycznego dla dzieci uzdolnionych matematycznie "Z matematyką za pan brat" Węgrzynowo 27.06.2014r.Sprawozdania z działalności Poznańskiej Fundacji Matematycznej: Sprawozdanie z działalności Poznańskiej Fundacji Matematycznej, za okres od 10 lipca do 31 grudnia 2013 roku; Sprawozdanie z działalności Poznańskiej Fundacji Matematycznej, za okres od 1 stycznia do 31 grudnia 2014 rokuPlik sprawozdanie z kółka matematycznego.doc na koncie użytkownika pikolo62 • Data dodania: 13 gru 2008Cudawianki z zastosowaniem drewnianych klocków i koralików - jest tego nieskończenie wiele, koraliki mogą być symbolicznymi jabłkami, a koła zbieranymi grzybkami..

W zajęciach brało udział 7 uczniów z klas piątych i szóstych.SPRAWOZDANIE z zajęć kółka matematycznego w klasach IV-VI SP w I semestrze r. szk.

w roku szkolnym 2012/2013 wraz z oceną efektywności.. Dziesięcioro uczniów z klas drugich oraz jedna osoba z klasy pierwszej uczęszczało na zajęcia w każdy czwartek w godzinach 15.20 do 16.50.. Choć podejmowane przez nas działania czasem różnią się od naszych codziennych obowiązków - są niezbędne.. Uczniowie podczas zajęć rozwijali i doskonalili swoje indywidualne zdolności matematyczne.. Uczestnicy koła poznawali i utrwalali między innymi: - własności .Sprawozdanie z realizacji programu nauczania matematyki Post autor: monikap7 » 18 sty 2008, o 21:57 wie ktos moze jak napisac :"Sprawozdanie z realizacji programu nauczania matematyki w klasach IV, V, VI w pierwszym semestrze"?. do stycznia 2009r.. Uczniowie podczas zajęć rozwijali i doskonalili swoje indywidualne zdolności matematyczne.. By prowadzić edukację .3 Sprawozdanie z realizacji warsztatów matematyczno - przyrodniczych Odkryć, poznać, zrozumieć Zajęcia prowadzone są od 16 października 2009 r. Uczęszczają na nie uczniowie z klasy VI i V.. 00.SPRAWOZDANIE Z ZAJĘĆ KOŁA MATEMATYCZNEGO PROWADZONYCH DLA UCZNIÓW KLAS IVA, IVB ORAZ VB SZKOŁY PODSTAWOWEJ - semestr I.. Grupa liczy 10 osób.Sprawozdanie z zajęć matematycznych w klasie VI .. W terminie od 9 września 2014 do 19 grudnia 2014 we czwartki w godzinach 13.40-15.15 prowadzone były zajęcia koła matematycznego w Szkole Podstawowej w Szczenurzy.Uczestnikami koła matematycznego będą uczniowie klas czwartych, 15 osób (9 dziewcząt i 6 chłopców)..

Uczestnicy koła matematycznego zostaną wybrani spośród wszystkich uczniów klas czwartych na podstawie przeprowadzonej diagnozy wstępnej.Sprawozdanie z pracy zdalnej - co tam wpisać?

W równej mierze i z porównywalnymi efektami zarówno dziewczynki jak i chłopcy podczas zajęć rozwijali i doskonalili swoje indywidualne zdolności matematyczne.Dodatkowe zajęcia pozalekcyjne matematyczno-przyrodnicze prowadzone przez mgr Dorotę Dziki.. ROK SZKOLNY 2014/2015.. Powiem coś oczywistego - piszmy prawdę!. Dziesięcioro uczniów z klas drugich oraz jedna osoba z klasy pierwszej uczęszczało na zajęcia w każdy czwartek w godzinach 15.20 do 16.50.. Zajęcia odbywały się raz w tygodniu.. Zrealizowano 42/48 godzin zajęć zgodnie z ustalonym harmonogramem.. Koło Matematyczne działa systematycznie w ciągu całego roku szkolnego.. Są to uczniowie osiągający bardzo dobre wyniki w nauce, charakteryzujący się systematycznością oraz aktywnością.Sprawozdanie z projektu "Lepszy start w edukacyjną przyszłość" .. Początkowo zajęcia dla klas IV prowadzone były .Sprawozdanie z działalności koła matematycznego Data dodania: 2007-03-05 07:28:37 Rozwijanie zainteresowań matematycznych uczniów, budzenie w nich pasji poznawczej i aktywności, ułatwienie zaprezentowania efektów własnej pracy na forum całej szkoły to tylko nieliczne z zadań jakie stawia przed sobą nauczyciel matematyki — opiekun .6 z realizacji zajęć dodatkowych z matematyki I Ty możesz zostać Pitagorasem Koło matematyczne dla uczniów kl. IV-VI I ty zostaniesz Pitagorasem przeprowadziłam z uczestnikami koła 13 zajęć o tematyce wykraczającej poza program nauczania matematyki w szkole podstawowej.SPRAWOZDANIE Z DZIAŁAŃ KOŁA MATEMATYCZNEGO W PUBLICZNYM GIMNAZJUM W PAJĘCZNIE..

Jak wynika z przeprowadzonej ankiety 100% ankietowanych chętnie uczęszcza na zajęcia koła matematycznego, odpowiada im forma prowadzenia zajęć i zadania realizowane na zajęciach są dla nich interesujące.

Rozwijały swoje .. z zaburzeniami mowy powodującymi zakłócenia komunikacji językowej oraz utrudniającymi naukę.. Zajęcia odbywały się w poniedziałki w godzinach 14.15 - 15.. Zajęcia Koła Matematycznego odbywały się raz w tygodniu- w środę.. w wymiarze 1 godziny tygodniowo dla klas: IVA i IVB oraz 1 godziny tygodniowo dla klasy VB.. Czytaj dalej…SPRAWOZDANIE Z REALIZACJI PLANU PRACY ZESPOŁU MATEMATYCZNEGO I półroczeroku szkolnego 2014/2015 opracowane przez: mgr Lidi ę Dro ździewicz i mgr Andrzeja Kozłowskiego Białystok, styczeń 201 5 Zajęcia kółka tanecznego odbywają się raz w tygodniu, przeznaczone są dla dzieci z klas I-III.. W ramach art. 42 KN realizowane były zajęcia matematyczne w wymiarze 1 godz. tygodniowo w klasie VI.. Odbywały się w każdy poniedziałek tygodnia..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt