Sposób na alcybiadesa test 50 pytań

Pobierz

.Quiz SPOSÓB NA ALCYBIADESA Test wiedzy o.. Kim jest"Dziadzia" Ejdziatowicz ?. Jesteś gotów zmierzyć się z tym niebagatelnym wyzwaniem?. 26,80 zł 33,50 z .Podobnie jak inni uczniowie jest leniwy i pragnie znaleźć sposób, by nie ucząc się prześlizgiwać się z klasy do klasy.. Zeszyty zbyt g ęsto upstrzone czerwonym atramentem, za pomoc ą którego cierpliwi profesorowie prostowali moje kr ęte ście Ŝki do wiedzy, przeznaczyłem wstydliwie na makulatur ę.. .Test jest propozycją opracowania lektury "Sposób na Alcybiadesa".. klasa 6 Polecam ten test nauczycielom klas 6.. 8.EDMUND NIZIURSKI SPOSÓB NA ALCYBIADESA Wydawnictwo Czytelnik Warszawa, 1974 Wydanie VI Rozdział I Po maturze zrobiłem mały remanent moich szpargałów.. Zenon Zasępa - uczeń klasy ósmej, był inteligentny i zdolny, a także podejrzliwy.. Może być wykorzystany w klasie piątej, szóstej, pierwszej gimnazjalnej.. 7.Kim jest pani Więckowska ?. Sposób na Alcybiadesa (1997) - Grupa uczniów liceum ma problemy z nauką.. Powtórz najważniejsze informacje i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego.. 3.Zaniepokojenie pedagogów poziomem wiedzy chłopców.. 6.Zakupienie .Książka Sposób na Alcybiadesa autorstwa Niziurski Edmund , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 30,99 zł .. Dokładna analiza Charakterystyka bohaterów Ważne pojęcia niezbędne przy omawianiu lektury Przykładowe zagadnienia Testy sprawdzające z kluczem Krzyżówki..

Zawiera 25 pytań.

Był inicjatorem zdobycia SPONY.Sposób na Alcybiadesa - streszczenie szczegółowe, Rozdział 1 Główny bohater - Ciamciara - po maturze robi porządki w szafie.. 4.Wymyślenie przez uczniów sposobów na nie nauczanie się i posiadanie dobrych stopni.. Rozwiąż quiz i sprawdź!. Do kogo Ciamciara i Zasępa zwrócili się z pytaniem o sposoby na gogów?Test sprawdzający Twoją znajomość lektury "Sposób na Alcybiadesa" E. Niziurskiego (podstawówka).. Rozwiąż quiz!Odpowiecie na pytania z lektury Sposób na Alcybiadesa?. Udostępnij.. Idź do sklepu.. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.. Zeszyty zbyt gęsto upstrzone czerwonym atramentem,Przekonaj się czy wiadomości, które posiadasz są wystarczające do zbliżającego się sprawdzianu z języka polskiego z lektury "Sposób na Alcybiadesa" E. Niziurskiego.. Czy uważnie przeczytałem lekturę pt. "Sposób na Alcybiadesa"?. Wypełniając test wiedzy, #Test, #Sprawdzian 15 x, 2017-02-11 22:29:15Pytania z treści książki "Sposób na Alcybiadesa".. "Sposób na Alcybiadesa" - SPRAWDZIAN Z LEKTURY gr.A 1.Który z nauczycieli nigdy nie był wychowawcą 8 a?. Darmowe quizy dla dzieci w każdym wieku!Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?.

Rozwiąż test składający się z 15 pytań.

Ile klas trzeba było ukończyć , by skończyć szkołę?Sposób na Alcybiadesa Wydawnictwo "Czytelnik" Warszawa, 1974 Wydanie VI .. 5.W jakiej dzielnicy mieści się szkoła do której chodzą bohaterowie ?. Zapraszamy do działu testów wiedzy z lektur szkolnych i nie tylko.. Jak mówił poeta Józef Czechowicz, "kto czyta, żyje wielokrotnie".. Od tej pory na lekcjach z Alcybiadesem wszyscy z zainteresowaniem przysłuchiwali się jego opowieściom.. 2 Rozdział I Po maturze zrobiłem mały remanent moich szpargałów.. A) pani Lilkowska C) pan Żwaczek B) pani Kalino D) pan Ejdziatowicz 2.W jakiej dzielnicy Warszawy mieści się szkoła?. Rozwiąż test, który składa się z 15 pytań i sprawdź swoją wiedzę i ewentualnie przygotuj ściągę.. Sposób na Alcybiadesa - przetestuj swoją wiedzę #test wiedzy, #test, #książki i komiksy, #lektury szkolne, #sposób na alcybiadesa, #test z lektury 12850 x, 2016-01-07 14:40:45Sposób na Alcybiadesa - test wiedzy.. Samuela Lindego ze swoimi nauczycielami.. 83% Komizm z lektury "Sposób na Alcybiadesa".Witam, mam problem, gdyż nie mam dostępu do książki Niziurskiego i nie potrafię odpowiedzieć na poniższe pytania.. Przewidziany jest na 45 minut pracy uczniowskiej, najlepiej na pierwszą lekcję poświęconą omawianiu utworu.Powodzenia:) - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraTest ze znajomości lektury E. Niziurskiego "Sposób na Arcybiadesa"..

Więcejsposób na alcybiadesa download pdf; sposób na alcybiadesa download pdf.

Prozaik, dramaturg i scenarzysta.Problematyka.. 4,7 z 105235 opinii .. Aby uzyskać lepsze wyniki, usiłuje kupić od starszych kolegów wypracowane sposoby na nauczycieli.Okładka miękka Tytuł OSOBLIWE PRZYPADKI CYMEONA MAKSYMALNEGO SPOSÓB NA ALCYBIADESA NIEWIARYGODNE PRZYGODY MARKA PIEGUSA SZKOLNY LUD OKULLA I JA JUTRO KLASÓWKA .SPOSÓB NA ALCYBIADESA nie był dostatecznie wypróbowany, ponieważ Alcybiades nie wydawał się uczniom trudnym nauczycielem: sięgał wzrokiem tylko do piątej ławki; współczynnik nudzenia był u niego nadzwyczaj niski, tylko 0,2 (lekcje raczej ciekawe); krzykliwość 0,1 decybela (praktycznie żadna, więc lekcje były ciche i spokojne, rzadko się denerwował); punkt wrażliwy - historia.sposob na alcybiadesa - Książki.. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Tagi dla tego testu: Test ze znajomości lektury E. Niziurskiego "Sposób na Arcybiadesa".. 18,50 zł.. Jak nazywał się Alcybiades ?. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Quiz Sposób na Alcybiadesa.. Pytań było 50, a to są te, z którymi nie potrafię sobie poradzić.. (nie przeczytałam książki a dzisiaj zaczynamy przerabiać więc se dam rade) Odpowiedz.Test ze znajomości lektury Sposób na Alcybiadesa autorstwa Edmunda Niziurskiego.. Jeśli przeczytałeś książkę i wkrótce ma test z niej do dasz rade.. 3.Ilu jest głównych bohaterów ?.

Dostrzegał, że "sposób na Alcybiadesa" działa zarówno na historyka, jak i uczniów.

Test z lektury ,,Sposób na Alcybiadesa" .. Jak dobrze znasz lekturę Sposób na Alcybiadesa?. Liczba pozycji: 8.. Sposób na Alcybiadesa to zabawna powieść o zmaganiach uczniów klasy VIII z Liceum im.. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze!. 2.Nieuctwo klasy VIIIa.. 81% Charakterystyka Alcybiadesa z lektury "Sposób na Alcybiadesa" 77% Komizm z lektury "Sposób na Alcybiadesa".. A) Ochota C) Żoliborz B) Wola D) Praga 3.. Skomentuj.. 6.Kim są czwororęczni ?. 16-25 dp 26-34 dst 35-43 db 44-50 bdb Kto jest autorem książki pt. "Sposób na Alcybiadesa"?. Quiz z lektury Sposób Na Alcybiadesa.. 5.Zgoda chłopców na udział w próbach szkolnego teatrzyku.. Zawiera 24 pytania.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Odpowiesz, proszę ?. Sposób Na Alcybiadesa Opracowanie Lektury testy.Sposób na Alcybiadesa - streszczenie, plan wydarzeń .. Polegałby on na tym, że nie byłoby klasówek, pytań i ocen, ale chłopcy mieliby być prawdziwymi badaczami historii.. .60% Plan wydarzeń "Sposób na Alcybiadesa" 69% Co to był Sposób na Alcybiadesa?. 2.Na co dzieli się książka ?. - test czytania ze zrozumieniem PUNKTACJA: 0-15 ndst to znaczy, że nie czytałeś wcale książki lub czytając nie myślałeś o tym, co czytasz.. Czy zna odpowiedź.. wikiquin 2 lata temu.. Chciałabym by ktoś mnie chociaż naprowadził na prawidłową odpowiedź..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt